Bučková: Styl a Kabo jsem si užila

Bučková: Styl a Kabo jsem si užila
Foto: zde
Brno Společnost 07 / 09 / 2011

Eliška Bučková, Česká Miss z roku 2008, se stala jednou z hlavních celebrit právě skončeného největšího středoevropského veletrhu módy Styl a Kabo v Brně. Sympatická tmavovláska ze Strážnice absolvovala v nabitém programu tři přehlídky denně, přesto si našla čas i na krátký rozhovor.

Na Styl a Kabo předvádíte poprvé. Co říkáte atmosféře veletrhu?

Musím se přiznat, že jsem nevěděla úplně přesně, do čeho jdu. Například jsem neměla tušení, že módní přehlídky jsou pro veřejnost uzavřené. To mne docela mrzí, myslím si, že by předváděné modely běžní návštěvníci možná ocenili víc.
Každý den absolvujete tři přehlídky, jak moc je to náročné?
S tím problém rozhodně nemám. Každý den končíme již kolem čtvrté odpoledne a mezitím máme dostatek času na přípravu. Takže to můžu hodnotit jako příjemný výlet mezi holky.
Zaujala vás nějaká kolekce natolik, že byste si pořídila něco do svého šatníku?
Stoprocentně! Hned první den jsem měla tu čest předvádět novou kolekci Lukáše Kimličky, která se mi opravdu moc líbila. Zároveň došlo k našemu setkání znovu po třech letech, neboť mi tehdy připravil zlatou róbu pro finále České Miss.
Když jsme u České Miss, jak hodnotíte s odstupem několika let vaše vítězství v soutěži?
Přineslo mi to strašně moc zkušeností, dalo mi práci a klienty. Určitě bych se nebála do toho opět jít. Docela mne mrzí, že je to už tak dlouho za mnou.
V současné době již není Česká Miss a Miss ČR, ale pouze jedna soutěž. Co tomu říkáte?
To, že je v současné době již jen jedna centrální soutěž, je super. Na druhou stranu se musím přiznat, že jsem byla z finále poněkud zklamaná, čekala jsem, že to bude velká bomba, ale určitě je dobře, že se to spojilo, protože v tom lidi nyní nemají chaos.

TOPlist

Cookies nám pomáhají k Vaší spokojenosti

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace