Davida Vaculíka v nemocnici navštívili kolegové zdravotní klauni

Davida Vaculíka v nemocnici navštívili kolegové zdravotní klauni
Foto: archiv DV
Uherské Hradiště Společnost 25 / 11 / 2023

Říká se, že neštěstí nechodí po horách, ale po lidech. V minulých dnech se o tom přesvědčil herec Slováckého divadla David Vaculík, když musel nečekaně ulehnout do nemocnice. Ale nebyli by to jeho kamarádi z divadla, aby ho v těžkých chvílích nepřekvapili.

Herci Pavel Šupina a Tomáš Žilinský jsou totiž vyškolení zdravotní klauni. Když se dozvěděli, že jejich kolega leží na jednom z oddělení Uherskohradišťské nemocnice, vypravili se zpříjemnit mu den.

„Bylo to moc milé a vlastně dojemné. David si nás hned natáčel a smál se, stejně jako jeho spolupacient. Hezky reagoval i personál, který si nás tam chtěl rovnou nechat,“ popisuje překvapivou návštěvu Tomáš Žilinský, kterého diváci znají třeba z parodie Limonádový Joe nebo ze Cyrana z Bergeracu.

A že se překvapení povedlo, potvrzuje i David Vaculík. „Nic jsem netušil, byl to jejich nápad, že sem přijdou trošku udělat rozruch a probrat nás z letargie. Vyšlo to krásně, i sestřičky se přišly podívat, co se děje. Zahráli scénku, pohádali se, shodili koš, málem rozbili i umyvadlo a dveře. Prostě asi normálka, jako když hrají dětem,“ usmíval se David Vaculík „Chvilku jsme si i povídali, byl jsem moc rád, že přišli. Hlavně jsem se ale na vlastní kůži přesvědčil, že své vystoupení dělají moc hezky a dobře,“ uzavírá David Vaculík.

Tagy článku

TOPlist