Divačka ušije polštářky s fotkami herců

Divačka ušije polštářky s fotkami herců
Foto: ilustrační foto
Uherské Hradiště Společnost 21 / 02 / 2021

Podepsané půjdou do dražby

S originálním nápadem přišla velká fanynka Slováckého divadla, paní Vendula z Uherskohradišťska. Divadelníkům, kteří stejně jako ostatní bojují s nepříznivou dobou, jež jim nedovoluje hrát, chce pomoct. Ušije originální polštářky s fotkami a vlastnoručními podpisy herců slovácké scény a pak je vydraží.

„Jsem už dlouhá léta pravidelnou návštěvnicí Slováckého divadla a moc mě mrzí, že je teď situace, jaká je, není možné vás navštívit a potěšit oko i duši,“ napsala před pár dny do Slováckého divadla. „Šiju různé, nejen dekorativní polštářky a moc ráda bych jich několik ušila s fotkami herců, poprosila je o podpisy a následně by se vydražily. Veškerý zisk by šel na účet divadla,“ odtajnila svou představu paní Vendula.

Ve Slováckém divadle mají z nápadu velkou radost. „Jsme dojatí. Naši diváci nám denně dávají najevo, jak moc jim chybíme, a my je ujišťujeme, že je to vzájemné. Nesmírně si jich vážíme,“ říká manažerka divadla Jitka Honsová s tím, že hotové polštářky divadelníci představí na svých sociálních sítích.

Tagy článku

TOPlist

Cookies nám pomáhají k Vaší spokojenosti

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace