Do Nezdenic se po čtyřech letech vrátil zpěvák Petr Bende

Do Nezdenic se po čtyřech letech vrátil zpěvák Petr Bende
Foto: KM  /  Petr Bende.
Nezdenice Společnost 18 / 01 / 2024

Do Nezdenic se po čtyřech letech vrátil zpěvák Petr Bende společně se svým kamarádem zpěvákem Bohoušem Josefem. Bendeho tradiční koncerty v kostele svatého Petra a Pavla byly oblíbenou součástí prvních dnů každého nového roku. To však utnula pandemie.

Kostelem zněly také hity skupiny Burma Jones

"Naposledy jsme se zde setkali v roce 2020, následně šňůru našich vánočních koncertů přerušila pandemie. O to víc mě těší, že se zde v letošním roce můžeme potkat a hezkým koncertem v sobě navodit příjemné pocity a na chvíli zapomenout na běžné starosti a kolotoč všedních dní," vzpomněla na úvod starostka obce Libuše Bídová, která samotný koncert osobně zahajovala. "Letos jsme dostali o jeden den navíc. Čeká nás tedy 366 východů a západů slunce, 366 dní nových příležitostí, výzev či nových cest," uvedla starostka, která také popřála všem přítomným vše nejlepší do nového roku a poté již přivítala oba umělce.

Publikum oba muzikanty vřele přivítalo a celý koncert se nesl v přátelském až rodinném duchu a oba umělci hudební vystoupení prokládali povídáním o životě, o tom, jak se vlastně seznámili, i o netradičních místech, kde píšou písničky. Zazněly hity jak Petra Bendeho, tak i Bohouše Josefa a kapely Burma Jones a i v době novoroční se nezapomnělo na koledy, které si s oběma muzikanty zazpíval i zaplněný kostel.

Tagy článku

TOPlist