Dominika chtěla sbírat zkušenosti. A zvítězila.

Dominika chtěla sbírat zkušenosti. A zvítězila.
Foto: sal
Uherské Hradiště Společnost 27 / 12 / 2013

Dívka se soutěžním číslem 1 Dominika Hubíková z Kunovic nakonec svou jedničku obhájila a stala se vítězkou čtenářské ankety TVÁŘ DOBRÉHO DNE. Studentka uherskohradišťského gymnázia brala účast v soutěži jako velkou zkušenost, na jejímž konci byla sladká tečka v podobě zisku mnoha zajímavých cen.
Co vám běželo hlavou, když jste při vyhlašování prvního místa zůstala vy a Klára?
Říkaly jsme si, že vítězství každopádně zůstane v Kunovicích (smích) Já jsem se ale třepala a byla nervózní. A když padlo jméno druhé v pořadí, první, co mně proběhlo hlavou, bylo, že se těším, až zavolám mamince.
První a druhé místo putuje do Kunovic. Jste s Klárou kamarádka, nebo mezi vámi panuje nějaká rivalita?
Určitě kamarádky a Klárku jsem ráda poznala. Do začátku soutěže jsme se vůbec neznaly.
O vašem vítězství rozhodlo něco málo přes dvě stovky hlasů. Hlasování bylo těsné až do samého konce. Věřila jste ve vítězství?
Do soutěže se zapojila rodina, kamarádi a celá třída. Všem bych chtěla moc poděkovat za podporu. Je krásné být první, ale ani za druhé místo bych se nezlobila.
Vánoce jsou téměř za dveřmi. Takže asi jeden z nejkrásnějších dárků, nebo jste si Ježíškovi napsala ještě o nějaký jiný dárek?
(smích) Nevím, co všechno mi Ježíšek ještě přinese. Jestli si ještě něco zasloužím.
Před začátkem každé takové soutěže chtějí být všichni první. S jakým cílem jste do této soutěže šla vy?
Spíš jsem to brala jako zkušenost, prioritou byla pro mě škola, protože jsem v prvním ročníku na gymnáziu a v soutěži jsem poznala další dvě holky, které chodí na stejnou školu, a jsem moc ráda, že jsme se seznámily.
Co holky ve vašem věku láká na podobných soutěžích?
Já osobně jsem si chtěla zkusit, jaké je to mluvit na veřejnosti, a ještě mě baví focení, takže vyzkoušet jaké to je, když fotí Michal Pavlásek. A jsem maximálně spokojená.
A co módní přehlídka v Centro Zlín, neměla jste strach?
Měla, protože tam byla spousta známých, kteří se přišli na mě podívat. Pokud by tam nebyli, určitě by byla tréma menší. Ale nakonec to dopadlo dobře.
Chtěla byste u modelingu zůstat i do budoucna?
Ještě nevím, ale pokud by se naskytla nějaká příležitost, budu ráda. Profesionální modelkou se určitě nestanu, ale jak říkám, pokud bude nějaká možnost, ráda ji zkusím.
Hlavní cenou je účast na vyhlášení Česká Miss 2014 a stáž v modelingové agentuře. Už se těšíte do Prahy?
Těším se moc. Ani ve snu by mě nenapadlo, že bych se na takovou akci někdy mohla podívat osobně. Jsem moc spokojená a ještě jednou děkuji všem, co mně posílali hlasy. 

Galerie

Vyhlášení Tváře 2013

Vyhlášení Tváře 2013

27 / 12 / 2013
TOPlist

Cookies nám pomáhají k Vaší spokojenosti

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace