Finalistka Tváře v semifinále České Miss

Finalistka Tváře v semifinále České Miss
Traplice Společnost 07 / 12 / 2010

Hanka Tylová využila zkušeností ze soutěže v DOBRÉM DNU

Tvář DOBRÉHO DNE Hana Tylová se probojovala mezi deset semifinalistek, které postoupily do předposledního kola finále České Miss. V Praze se pak utká se čtyřicítkou vybraných finalistek z castingů v Brně, Plzni a Ostravě.   
„Díky focení pro Tvář DOBRÉHO DNE jsem měla nějaké zkušenosti, které jsem využila u MISS Reneta 2008 i na různých castinzích, které mě přivedly až do semifinále České Miss,“ říká Hanka, která si pochvalovala atmosféru výběrového kola. „Byla jsem sice nervózní, ale nálada a vzájemná pomoc kolegyň mi dodávaly odvahu,“ popisuje atmosféru brněnského castingu.      
Na semifinále si musí připravit volnou disciplínu, zvolí lidový tanec. „Při rozhodování jsem zvažovala, co je pro náš kraj specifické a k čemu mám blízko, co jsem schopna zvládnout časově. Při výběru hrálo roli i to, že jsem absolventkou 1. stupně tanečního oboru pod vedením Laďky Košíkové. S přípravou mi pomůže sestra, která tančí v pražském folklorním souboru Rosénka,“ uklidňuje se Hanka, která se tance nebojí. Má bohaté pohybové základy ze sportovní školy, kde hrála závodně tenis, lyžuje, chodí to fitness. Dnes studuje trenérství a management na Masarykově univerzitě v Brně.
Hana Tylová bydlí v Traplicích, nebojí se obléct na hody do kroje a vyrazit s chasou na obchůzku dědinou, ve volném čase chodí tancovat, bavit se s přáteli,... prostě žije jako všichni její vrstevníci.
„Držte mi palce. Vybrali mě jako jednu z mála blondýn, tak věřím alespoň v malý úspěch,“ loučí se Hanka Tylová, která už je za Hankou Věrnou druhou úspěšnou Tváří DOBRÉHO DNE. 

TOPlist

Cookies nám pomáhají k Vaší spokojenosti

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace