Herci Pavlína a Jiří Hejcmanovi ukázali syna

Herci Pavlína a Jiří Hejcmanovi ukázali syna
Foto: rodinný archiv  /  Matěj s krásnou maminkou.
Uherské Hradiště Společnost 27 / 09 / 2012

Slovácké divadlo se pěkně rozrůstá. Po dceři Petra Čagánka Sofii, která přišla na svět v polovině června, se z potomka radují další herci a s nimi i celé divadlo. V srpnu se manželům Pavlíně a Jiřímu Hejcmanovým narodil syn Matěj. Přinášíme jako první jeho snímky.
„Byli jsme hrozně nervózní, a to jsme nerodili my,“ přiznává herečka Jitka Josková, která je spolužačkou Jiřího z brněnské konzervatoře a s Pavlínou sdílela jednu hereckou šatnu. „Věděli jsme, že se Matěj narodí o prázdninách, jenomže to jsme byli všichni rozprchnutí po celém světě. Naštěstí jsme měli mobily a navzájem si napsali, že už můžeme slavit,“ vypráví herečka.
Hrdý tatínek hned po porodu rozeslal SMS, ve které chlapci předpověděl budoucnost boxera nebo fotbalisty. „To podle toho, s jakou chutí mydlil ručičkama a nožičkama,“ rozplýval se. Krásného chlapečka, který jako by herci z oka vypadl, už ukázali i svým kolegům, když se za nimi vypravili na poslední reprízu muzikálu Kdyby tisíc klarinetů. Bylo to dojemné. U divadla jsme se objímali a pořád strkali hlavy do kočárku, abychom si Matěje prohlédli,“ dodává Jitka Josková.

Tagy článku

TOPlist

Cookies nám pomáhají k Vaší spokojenosti

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace