Herci se vracejí i před kameru

Herci se vracejí i před kameru
Foto: Marek Malůšek
Uherské Hradiště Společnost 08 / 06 / 2020

Anna Pospíchalová a Martin Vrtáček se setkali u natáčení filmového snímku Zpráva o záchraně mrtvého

Pomalu se rozvolňující opatření dovolují hercům návrat nejenom před diváky, ale i před televizní a filmovou kameru. Díky tomu se Anna Pospíchalová a Martin Vrtáček setkali u natáčení filmového snímku Zpráva o záchraně mrtvého.

"Je to velmi zajímavé téma. Ten příběh se skutečně stal režisérovi Václavu Kadrnkovi, když jeho tatínek upadl do kómatu a pak se z něj znovu probudil,“ přibližuje Anička, o čem nový film, při jehož vzniku se potkala například s Vojtou Dykem, bude.

Kromě ní už ateliér navštívil i David Vaculík, na kterého pro změnu připadla role v seriálu Tv Prima Slunečná. "Nejdůležitější bylo vyřešit testy na koronavirus, ale těsně předtím, než jsem je absolvoval, byla jejich povinnost zrušená, takže jsem si oddechl, prý to není nic příjemného,” usmívá se David známý například jako Jindra Hojer z Rychlých šípů.

Na natáčení už čeká i Josef Kubáník. “Zrovna mi dorazil natáčecí plán na Ordinaci, kde hraju právníka doktora Boháče, a čekám i na natáčení Modrého kódu. Už se na kolegy těším, během karantény jsme byli všichni ukrytí doma, telefonovali jsme si jen s Ondrou Rychlým,” dodává Jožka, který se právě dnes vrací ke zkoušení hlavní role v komedii Deskový statek.

Tagy článku

TOPlist

Cookies nám pomáhají k Vaší spokojenosti

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace