Herec Hromádka čeká potomka!

Herec Hromádka čeká potomka!
Uherské Hradiště Společnost 27 / 08 / 2010

Herci Slováckého divadla se vrátili z dovolených. Nestačili si ani sdělit zážitky a už míří na jeviště. Ti diváci, kteří si příští týden nenechají ujít další reprízu muzikálu Donaha!, mohou po očku pozorovat herce Pavla Hromádku. Jistě bude plný radosti ze života. Proč? Očekává totiž potomka a je z té události patřičně nadšený. „Je to všechno teprve v začátku, ale už se na miminko těšíme, prozradil herec.
On i jeho manželka Eva hrdě říkají, že to bude čtvrté dítě, ale pravdou je, že bude jejich první společné (paní Eva má z předchozího vztahu dva syny, Pavel Hromádka jednoho). Miminko by mělo na svět přijít až v novém roce, ale už teď se přírůstku začínají věci podřizovat.
„Ano, nakupujeme všechno potřebné a těšíme se. Ještě jsme si užili dovolenou, a to pod stanem u vody a v hornatých Jeseníkách. V přírodě je nám nejlépe. A často úplně nejlépe v té naší - v okolí Nedachlebic, přiznává spokojeně herec, jenž ve zmiňovaném muzikálu Donaha! hraje soka hlavního hrdiny a na jevišti si svou roli patřičně užívá. „Pavel je v Donaha! tak krásně arogantní, že potkat někoho takového na ulici, snad bych ho nakopnul. Myslím, že se učil od politiků,“ usmívá se herecký kolega David Vaculík.
O přírůstku v rodině více herec Hromádka prozradit nechce, je vidět, že divadelní pověrčivost je mu blízká i doma. Ale každá zmínka o miminku jej roztomile rozněžní.

Tagy článku

TOPlist