Hledá se zpěvák! křičí torzo Free Fall

Hledá se zpěvák! křičí torzo Free Fall
Foto: archiv FF  /  Vloni ještě čtyři mušketýři, dnes trio bez zpěváka.
Uherské Hradiště Společnost 13 / 01 / 2018

Poslední loňský koncert kapely Free Fall v domovském klubu Mír měl hořkou dohru! Po zpěvačce Simbě, která se před časem rozhodla dělat jinou muziku, práskl do bot i druhý vokalista a baskytarista Free Fall Jindra Hráček.
Z časových důvodů. Rozjíždím si svoji práci, je časově náročná a nemám kdy jezdit na zkoušky, koncerty ..., vysvětlil důvod odchodu. Kluci chtějí hrát a já je brzdím. Nebylo to jednoduché rozhodování a trvalo hodně dlouho, ale je to jediná možnost, aby kapela mohla jít dál, hrát koncerty a dělat nové songy, dodal bývalý lídr, který s kapelou prožil neuvěřitelných 21 let!
Byly to neskutečné roky. Hromada zážitků, parádních akcí, potkal jsem spoustu nových lidí a prožíval s kapelou i ty sebemenší úspěchy, které pro nás znamenaly tolik jako největší události století! vyznal se čtyřicetiletý hudebník z Ostrožské Nové Vsi.
S koncem roku tak ve Free Fall de facto zůstali jen kytaristé Aleš Lenhart a Marek Sikora s bubeníkem Pepou Marečkem, kteří zoufalé hledají pěvce! S klukama jsem se domluvil, že budou pokračovat dál, s tím, že za mě najdou náhradu a já budu dělat nad kapelou jakýsi odborný dohled, uzavřel Jindra Hráček svou další roli.

TOPlist

Cookies nám pomáhají k Vaší spokojenosti

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace