Hostem Akropolis Cupu byla Lenka Velínská

Hostem Akropolis Cupu byla Lenka Velínská
Foto: sal
Uherské Hradiště Společnost 03 / 12 / 2018

Celkem si v aerobiku zasoutěžilo 400 dětí

V tělocvičně Gymnázia v Uherském Hradišti se uskutečnil už třetí ročník Akropolis Cupu, soutěže ve sportovním aerobiku jednotlivců. Tentokrát se ho zúčastnilo více jak 400 dětí.
Závodilo se v osmnácti kategoriích, z toho sedm skupin soutěžilo v rámci tak zvaného Hobby Cupu určeného všem nezávodním sportovcům, kteří cvičí aerobik pro radost. Tady jste mohli najít dokonce už tříleté holčičky.

Letošním speciálním hostem organizátorky Akropolis Cupu Bohdany Krystkové byla lektorka skupinových lekcí a úspěšná fitness manažerka Lenka Velínská. „Soutěže jako Akropolis Cup hodnotím velmi pozitivně, protože vedou děti k pohybu, který je navíc velmi estetický. Moc se mi líbí, že se mohou zapojit i děti, které sport nedělají závodně, ale jen pro radost, a mohou cvičit s těmi, kteří v aerobiku vidí svoji budoucí kariéru,“ komentovala dění v tělocvičně Lenka Velínská

1.kategorie Baby 5-7 let
1.místo Valérie Ulčíková (Akropolis Aerobik Uherské Hradiště)
2.místo Štěpánka Gottwaldová (Akropolis Aerobik Uherské Hradiště)
3.místo Laura Krajčová (Akropolis Aerobik Uherské Hradiště)
4.místo Veronika Lesová  (Akropolis Aerobik Uherské Hradiště)
5. místo Nela Ondřejová  (Akropolis Aerobik Uherské Hradiště)
6. místo Šarlota Budíková  (Akropolis Aerobik Uherské Hradiště)

2.kategorie neprofi Kids 7-8 let
1.místo Laura Malušková (Akropolis Aerobik Uherské Hradiště)
2.místo Aneta Glembeková  (S.K.-DV Šumperk)
3.místo Valérie Vojáčková (Aerobik klub Ostrava)
4.místo Rozárie Šišková  (AT Tlumačov)
5.místo Nikol Nesrstová (Akropolis Aerobik Uherské Hradiště)
6.místo Sofie Malínská  (AKPR, Prostějov)

2.kategorie profi Kids 7-8 let
1.místo Amálie Kubíková (Akropolis Aerobik Uherské Hradiště)
2.místo Sára Kolajová (Akropolis Aerobik Uherské Hradiště)
3.místo Viktorie Valentová  (Akropolis Aerobik Uherské Hradiště)
4.místo Denisa Beníčková  (Akropolis Aerobik Uherské Hradiště)
5.místo Karolína Velecká (Akropolis Aerobik Uherské Hradiště)
6.místo Denisa Březinová  (SKPK Zlín)

3.kategorie neprofi Children 9-10  let

1,místo Lucie Mrvová  (Aerobik klub Ostrava)
2.místo Marcela Nádvorníková (Aerobik Coufalovi Olomouc)
3.místo Vendula Vláčilíková (AKPR Prostějov)
4.místo Adéla Janečková (DDM Uherský Ostroh)
5.místo Sophie Lynn Jančíková  (Aerobic Coufalovi Olomouc)
6.místo Tereza Bučková Akropolis (Aerobik Uherské Hradiště)

3.kategorie profi Children 9-10 let
1.místo Nikola Grulichová AKPR Prostějov)
2.místo Nikola Foukalová AKPR Prostějov)
3.místo Kateřina Lažková Akropolis Aerobik Uherské Hradiště)
4.místo Kateřina Taršinská AKPR Prostějov)
5.místo Viktorie Malínská Aerobik Coufalovi Olomouc)
6.místo Karolína Kokešová Sportovní klub P+K Zlín)

4.kategorie neprofi Teeneger 11-13 let
1.místo Laura Dvořáková (Aerobic Coufalovi Olomouc)
2.místo Anna Hatláková (Sport 4U z.s. Bystřice nad Pernštejnem)
3.místo Nela Adámková     (Akropolis Aerobik Uherské Hradiště)
4.místo Agáta Gečnuková (AKPR Prostějov)
5.místo Julie Drobiszová (Akropolis Aerobik Uherské Hradiště)
6.místo Tereza Luxová (1.AC Uh.Brod)

4.kategorie profi Teeneger 11-13 let
1.místo Nikol Ratajová (ATKNO Ostrava)
2.místo Tereza Sečkařová (MV Team Univerzity Tomáše Bati)
3.místo Terezie Horková (ATKNO Ostrava)
4.místo Klára Vlčková (SK Studio Sport a Zdraví Rýmařov)
5.místo Gabriela Hrušková (Akropolis Aerobik Uherské Hradiště)
6.místo Bára Jakůbková (Aerobik klub Ostrava)

5.kategorie neprofi Junior 14-17 let
1.místo Jitka Hatláková (Sport 4U z.s. Bystřice nad Pernštejnem)
2.místo Monika Lišková (1.AC Uh.Brod)
3.místo Natálie Poláčková (Aerobic Coufalovi Olomouc)
4.místo Adéla Sedláková (Aerobic Coufalovi Olomouc)
5.místo Anna Sedláčková (Aerobic Coufalovi Olomouc)
6.místo Šárka Meindlschmidová (1.AC Uh.Brod)

5.kategorie profi Junior 14-17 let
1-místo Tereza Človečková (SK Studio Sport a Zdraví Rýmařov)
2.místo Martina Střelcová (AKPR Prostějov)
3.místo Veronika Radičová (AKPR Prostějov)
4.místo Iveta Valková (Akropolis Aerobik Uherské Hradiště)
5.místo Adéla Němčická (Akropolis Aerobik Uherské Hradiště)
   
6.kategorie neprofi Senior 18+
1.místo Sabina Morávková (Uherský Ostroh)
2.místo Lucie Struhelková (1.AC Uh.Brod)
3.místo Barbora Oklešťková (Aerobic Coufalovi Olomouc)
4.místo Nikola Nachtigalová (Sport 4U z.s. Bystřice nad Pernštejnem)
5.místo Kristýna Madajová (1.AC Uh.Brod)
6.místo Veronika Černá (Sport 4U z.s. Bystřice nad Pernštejnem)

6.kategorie profi Senior 18+
1.místo Lucie Ryšťáková (AKPR Prostějov)
2.místo Denisa Venosová (SK - D.V. Šumperk)
3.místo Veronika Švábová (1CLUB Brno)
4.místo Martin Hložek (Akropolis Aerobik Uherské Hradiště)
5.místo Michaela Křepelková (AKPR Prostějov)
6.místo Kristýna Mahdalová (Akropolis Aerobik Uherské Hradiště)

autor: Zuzana Vandame
TOPlist

Cookies nám pomáhají k Vaší spokojenosti

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace