Irena Vacková se zapsala do seznamu dobrovolníků a venčila „hafáka“

Irena Vacková se zapsala do seznamu dobrovolníků a venčila „hafáka“
Foto: Ivan Vacke
Uherské Hradiště Společnost 25 / 11 / 2020

V uplynulých dnech mohli občané Uherského Hradiště potkat v ulicích města herečku Irenu Vackovou s nezvyklým, avšak o to roztomilejším společníkem. Jako dobrovolnice totiž venčila psa. Pro tuto aktivitu si ji vybrala jedna paní na webu města v seznamu dobrovolníků, ve kterém zájemci najdou i jejího manžela Davida.

„Do seznamu jsem se zapsala na základě vybídnutí zaměstnavatelem. Byla jsem za to ráda, protože jsem o této možnosti pomoci nevěděla,“ vysvětluje představitelka svůdnice Laury Kensingtonové z bláznivé komedie Prokletí nefritového škorpiona. A dodává, že nabídnout lze v rámci dobrovolnictví cokoli, o čem si člověk myslí, že by to tomu druhému ve svízelné situaci mohlo pomoct. „Jako bývalé pejskařce mně bylo jasné, že někomu, kdo je momentálně v karanténě nebo nemocný, může právě venčení psa způsobovat organizační těžkosti,“ říká Irena Vacková.

Procházka s pejskem byla pro Irenu spojením příjemného s užitečným. „S hafákem to bylo kamarádství na první pohled, on zkušeně určoval trasu a já to respektovala, takže nebyl problém. Užili jsme si dlouhou procházku za krásného slunného odpoledne,“ uzavírá Irena Vacková.

Tagy článku

TOPlist

Cookies nám pomáhají k Vaší spokojenosti

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace