Jasno měli přítel a strýc Marián

Jasno měli přítel a strýc Marián
Foto: pri
Babice Společnost 25 / 10 / 2012

Tak jako před svatbou, neostýchal se ujmout slova Evin přítel Tomáš Jeleček v minutě ticha po položené otázce, jak prožívá svoje stárkování Eva Palánková. Tentokrát to totiž nebylo jako při přihlášení do soutěže Tvář DOBRÉHO DNE, o které doma nikdo nevěděl. Tak toto by neprošlo, ale chvíli to stálo na taťkovi,
než svolil, vystihuje Eva rozdíl mezi soutěží a stárkováním. Přišel a řekl, že pokud chci, tak prý ať jdu, dodala. Na fakt, že si to otec stárky užívá, poukázal strýc Marián ze Sušic, který si během rozhovoru do kuchyně přišel uvařit kafe. Venku rozlívá po ulici slivovici.
Je to pro celou rodinu čest a určitě si toho vážíme, že dcera jde za stárku, přiznává maminka Martina a zavtipkuje, když dodává: I slza může taťkovi ukápnout.
Vyjde to za dva roky? Uvidíme, jak to projde doma. Není potřeba plánovat, protože stejně se budou stárci shánět jako letos, necelé dva měsíce před hodama, nechává Eva prozatím ležet stranou otázku, jestli stárkovský kroj obleče ještě jednou. To strýc Marián to bere hopem: Atmosféra je výjimečná. Za dva roky bude starší stárkou, pak svatba a už to bude v pohodě.

Tagy článku

TOPlist

Cookies nám pomáhají k Vaší spokojenosti

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace