Ježíš poslal dopis z vězení

Ježíš poslal dopis z vězení
Foto: ket
Topolná Společnost 10 / 08 / 2016

Do Topolné se sjeli motorkáři, nejrychlejší získali pivo

Sází na tradice a neženou se zbrkle do změn. Motorkáři z Topolné lákají na svůj sraz téměř rodinným prostředím, do kterého se rok co rok už čtrnáct let sjíždějí kamarádi. Ti, kteří se účastnit nemohou, dávají o sobě aspoň vědět. Náš pravidelný host, mezi motorkáři známý jako Ježíš, se bohužel dostal do problémů a sedí v nápravném zařízení v Příbrami. Poslal nám ale alespoň dopis, ve kterém zdraví všechny účastníky a vyjádřil lítost nad tím, že se nemohl zúčastnit, prozradil Kachna, hlavní organizátor srazu.
Jiní pravidelní návštěvníci akce přivádějí do prostředí milovníků strojů na dvou kolech své ratolesti. Já jsem tady už devátým rokem. Vždycky si vezmu volno z práce, abych tady mohla být, řekla Martina Vencelová, kterou do Topolné opět doprovodila její devatenáctiletá dcera Sára. Beru ji sem už od jejích jedenácti let. Vlastně jsem tady bez ní byla jen první rok, prozradila nadšená účastnice srazu Martina.
Podobně jako matku s dcerou neodradilo počasí ani další motorkáře. Pro 118 nejrychlejších přichystali organizátoři domácí pivo speciálně vyrobené pro letošní ročník srazu.

TOPlist

Cookies nám pomáhají k Vaší spokojenosti

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace