Josková po úrazu: Obrečela jsem si to

Josková po úrazu: Obrečela jsem si to
Foto: archiv divadla
Uherské Hradiště Společnost 24 / 08 / 2010

Byl to šok. Slovácké divadlo bylo vyprodáno až po strop, diváci se těšili na bláznivou komedii 1+2=6, když tu před ně vystoupil herec David Vaculík a oznámil, že představitelka jedné z hlavních rolí Jitka Josková si těsně před představením málem uřízla prst a je v nemocnici. „Diváci si mysleli, že je to celé legrace, a nechtěli odejít. Došlo jim to až pak,“ vzpomíná herec, ale jedním dechem dodává, že kolegyně je už při síle a v pátek odehraje první představení nové sezony. Půjde právě o úspěšnou komedii 1+2=6.
„Ano, dlahu už mi v nemocnici sundali, ale nemůžu tím zraněným prstem pořád hýbat,“ předvádí herečka téměř nehybný ukazováček. „Teď už se usmívám, ale před čtrnácti dny jsem si to všechno obrečela,“ přiznává a dodává, že pravidelně dochází na rehabilitace a snaží se dostat všechno zase do normálu. „Je mi jasné, že mi to kolegové na jevišti nějak nečekaně připomenou. Takovou příležitost by si nenechali ujít. Na to je znám moc dobře,“ usmívá se Jitka Josková.
A kolegové? Spiklenecky mlčí. Je tedy jasné, že mají něco za lubem. Diváci tak budou mít jedinečnou příležitost vidět v pátek a v sobotu herce v situacích, ve kterých ještě nebyli. „Hlavně se těšíme, že bude sranda,“ dodává potutelně David Vaculík, jenž hraje syna Jitky Joskové. Další reprízy bláznivého příběhu o záletném taxikáři s názvem 1+2=6, který je po Rychlých šípech nejúspěšnější komedií v historii divadla, tak budou plné překvapení. A vstupenky ještě jsou.

Tagy článku

TOPlist

Cookies nám pomáhají k Vaší spokojenosti

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace