Kostelem zněly hity Bendeho, Burmy Jones i Kamelotu

Kostelem zněly hity Bendeho, Burmy Jones i Kamelotu
Foto: Katka MAHĎÁKOVÁ
Nezdenice Společnost 08 / 01 / 2020

Začátek roku bez Petra Bendeho, to si v Nezdenicích už nedovedou ani představit. Již počtvrté sem totiž tento známý český zpěvák a skladatel dorazil, aby v místním kostele sv. Petra a Pavla zazpíval.
Po loňském novoročním koncertu, kdy s sebou vzal velkou část svého bandu a také cimbálovou muziku, dorazil letos pouze se svým kamarádem Bohoušem Josefem, kterého fanoušci znají jako člena skupiny Burma Jones nebo z mnoha českých muzikálů. Oba muzikanti přivezl do Nezdenic netradiční recitál, během kterého hráli na střídačku známé písně obou umělců, ale třeba i píseň od skupiny Kamelot. Jako hosty si pozvali místní pěvecký sbor Nezdenské tetičky, které koncert zahájily a spolu s oběma muzikanty i uzavřely.
„Tady ten prostor toho kostela je tak nádherný a člověk tady fakt zpívá s takovou pokorou. Protože jindy s Péťou, když máme ten svůj pořad, tak tam hýříme vtipy, ale ono to tady úplně moc nešlo,“ konstatoval po koncertě Bohouš Josef.
„Bylo to jiné, vloni tady byl s celou cimbálovkou, letos to byl takový pohodový recitál s Bohoušem Josefem a já jsem teda nadšená a věřím, že podle ovací publika byli nadšení všichni. Bylo to opravdu nádherné, nádherný vstup do roku 2020 v Nezdenicích,“ ohodnotila koncert starostka Libuše Bídová. 

TOPlist

Cookies nám pomáhají k Vaší spokojenosti

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace