Kouzelný karneval pro Kuře

Kouzelný karneval pro Kuře
Foto: kul
Uherské Hradiště Společnost 14 / 04 / 2014

Jiří Hadaš se svým Kouzelným karnevalem se již počtvrté stal oficiálním spojencem pro „kuře“, 16. ročník sbírkového projektu Pomozte dětem, který každoročně vyhlašuje Nadace rozvoje občanské společnosti a Česká televize.
Z dobrovolných příspěvků společně s dětmi vyčarovali od ledna do března, kdy Jiří čaroval při pravé námořnické show, kouzelnou částku 21 608 korun.
Když jsem se rozhodl do projektu vstoupit a podpořit Pomozte dětem, netušil jsem, že nejtěžší pro mě bude prokousat se úřednickou byrokracií a papírováním. To mě zprvu odrazovalo, ale nakonec se vše zvládlo a jsem rád, že jsem to nevzdal. Za čtyřletou spolupráci se nám na konto podařilo přispět celkovou částkou 65 382 Kč, svěřil se Hadaš, který v letošním roce zavítal od ledna do března do 26 měst a obcí v České republice.  
Novým animačním pořadem pro rok 2014 se stala Námořnická show. Během naší 120minutové plavby pod mým vedením si děti užívají plno tanečků a písniček, zasoutěží si v rybolovu, přetahování s námořníkem, projdou mělký brod a zaplavou si na mořských vlnách, popsal Hadaš program, u kterého asistovali plavčíci Jája a Pája a došlo i na nové triky a kouzla. 

TOPlist

Cookies nám pomáhají k Vaší spokojenosti

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace