Kubáník chodí ozbrojen

Kubáník chodí ozbrojen
Foto: archiv TV Nova
Uherské Hradiště Společnost 31 / 01 / 2011

Ordinace v růžové zahradě má akčního hrdinu ze Slováckého divadla

Když se na jaře loňského roku objevil v seriálu Ordinace v růžové zahradě herec Slováckého divadla Josef Kubáník, kdekomu zatrnulo. Tvůrci jeho postavu totiž nechali postřelit, a nikdo se pak nedozvěděl, jak to s ním bylo dál. „Zastavovali mě lidé na ulici a ptali se, jestli jsem to přežil. Dokonce mi volala Naďa Konvalinková, že doufá, že jsem se z toho zranění dostal,“ usmívá se herec. Už v úterý se ukáže, jak to bylo dál.
„Objevím se v dalším díle. Ale ne jako spořádaný otec rodiny. Zase se bude střílet a zase u toho budu,“ poodhaluje děj Josef Kubáník. „Paní kostymérky se mi už smály, že když je potřeba akční hrdina, zavolají mě.“ Humor ale představitele Harolda, Dlouhého Bidla a dalších postav brzy přešel.
„Přijeli jsme na benzinku, a hned se ke mně hnal pán, že je střelmistr a vysvětlí mi, jak si neublížit zbraní. Pak mi bylo tak ouvej, že jsem domů poslal jen sms: „Mám v zadní kapse u kalhot nabitou pistoli, bojím se, že udělám krok, a ustřelí mi prdel.“ Šok pokračoval dál.
„Když došlo na samotnou akci, pan střelmistr kameramanům i pánům zvukařům a asistentům rozdal chrániče, plexisklové štíty, špunty do uší, prý aby se nikomu nic nestalo. Já jsem tam jen stál bez štítu a modlil se.“
Jak to nakonec dopadlo, se diváci dozví v úterý 1. února po osmé hodině na Nově. „Nevím, jestli se budu dívat. Zrovna hraju Rychlé šípy a navíc ta představa, že se uvidím na obrazovce, mi nedělá moc dobře. Ale to zná asi každý herec,“ dodává s nadhledem Josef Kubáník.

Tagy článku

TOPlist

Cookies nám pomáhají k Vaší spokojenosti

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace