Kvízová dáma si přijede zazpívat s cimbálovkou do Slováckého divadla

Kvízová dáma si přijede zazpívat s cimbálovkou do Slováckého divadla
Foto: archiv TV Nova  /  Dagmar Jandovou diváci znají jako Kvízovou dámu.
Uherské Hradiště Společnost 28 / 02 / 2024

V sobotu 2. března se ve Slováckém divadle uskuteční další natáčení rozhlasového pořadu Na pohovce Jožky Kubáníka. Vedle herce Slováckého divadla a držitele Ceny Thálie Tomáše Šulaje bude hostem pořadu i kvízová dáma Dagmar Jandová z televizní soutěže Na lovu.

„Když mě Jožka na Pohovku pozval, bylo to pro mě překvapení, protože jsem nikdy před tolika lidmi naživo nemluvila. Brala jsem to ale tak, že to je nová zkušenost a výzva, a moc dlouho jsem se nerozmýšlela,“ svěřila se kvízová dáma z populárního pořadu TV Nova.

Hosté pořadu si ovšem s moderátorem a autorem pořadu Jožkou Kubáníkem nejen povídají, ale taky zpívají s cimbálovou muzikou Cifra. „Nemám školený hlas, nikdy jsem se zpívat neučila, nezpívala jsem ani jednou na nějakém vystoupení. Občas ale před kamarády něco krátce zanotuju a říkají mi, že zpívám hezky. Ale v divadle a na mikrofon? To bude další premiéra a výzva, ještě větší než to mluvení,“ směje se Dagmar Jandová s tím, že konkrétní písničky budou překvapením až při pořadu samotném.

Dcerám ukáže Slovácko

Další premiérou Dagmar Jandové bude vůbec její návštěva Slovácka a Uherského Hradiště. A hodlá si ji naplno užít. „Nikdy jsem tam u vás nebyla, a tak to beru jako příležitost Hradiště a Slovácko trochu poznat. Chci s sebou vzít i své dvě dcery, přijedeme v sobotu co nejdříve a zůstaneme do neděle. Jožka Kubáník mi slíbil, že mi dá nějaké tipy, co neminout, tak se těšíme, že strávíme náš první víkend na Slovácku,“ uzavírá Dagmar Jandová.

Tagy článku

TOPlist