Mám nejlepší vína na celém světě

Mám nejlepší vína na celém světě
Foto: pri  /  Vítěz Franitišek Jakubík převzal ocenění.
Zlechov Společnost 21 / 03 / 2010

Takto se uvedl a svá vína jednoznačně a nekompromisně představil František Jakubík, vítěz v bílých odrůdách s Tramínem červeným, ledovým, ročník 86, a nezapomněl ani na svého syna Břetislava, který získal zlatou za víno červené s Dornfelderem, VzH 09.
„Mě to nepřekvapuje, že jsme vyhráli, protože moje vína jsou nejlepší. Neříkám to z nějaké ješitnosti, ale je to ověřené oceněními z výstav po celém světě, říká stále usměvavý Jakubík.
Tajný recept, co dělá jeho víno TOP vínem světa, ale prozradit nechtěl. „Naše vína jsou zdravotně velmi prospěšná, protože jsou dělaná technikou odkalování za pomoci enzymů. Žádné není lisované ani filtrované. Důležité látky, jako jsou antioxidanty, které podporují činnost srdce a čistí žíly, jsou tam ponechané v přirozené podobě, doplňuje.
Se synem obhospodařují cca 12 tisíc hlav a vše na domácí zlechovské půdě. „Skromností nikdo nic nedokázal. Člověk musí být zdravě ctižádostivý a houževnatý. Je mi 77 let a neznám žádné tabletky, možná jsou to geny, ale víno je víno. Každý večer vyplachuji ústa modrou odrůdou. Víno poválím po dásních, které se tak stáhnou, abych neměl paradentózu. Zuby mě nikdy nebolely a všechny mám svoje, vyzdvihuje Jakubík víno jako preventivní lék.

Galerie

TOPlist

Cookies nám pomáhají k Vaší spokojenosti

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace