Monster show Rybiček vyvrcholilo Lážo Plážo
Foto: iDobryDen.cz
Festival Lážo Plážo si letos vyzkoušel, jaké to je jeden den se dusit vedrem a druhý den se probudit do podmračeného rána. Déšť se naštěstí festivalu vyhnul, ale koupačka proběhla jen mezi odvážnými otužilci. O to víc si návštěvníci mohli užít svatebních rozluček, kterými je festival proslulý, a festivalových koncertů...
Každý z účinkujících se nechal strhnout davem a podal mimořádný výkon. Kotel naprosto skvěle nastartoval Trautenberk, Royal Republic i ohňová show Škworů, kteří fanoušky dostali do varu. Sobota pokračovala tancem Tomáše Kluse mezi fanynkami, show Medial Banana i rappera Kaliho, než nastoupila drtící nálož boxerské rukavice Kuliho a jeho bandy Horkýže Slíže...
Tata Bojs s vynikajícím zvukem a playlistem rockové fandy překvapili. Kapela se přizpůsobila rockové vlně natolik, že zpěvák a bubeník Milan Cais propadl punkovému amoku... a museli několikrát přidávat.
Vypsaná fiXa s Márdim pokračovala ve skvěle rozjetém štěrkáčovém mejdanu, který vyvrcholil Monster show Rybiček 48. „Bylo to největší a nejlepší Lážo Plážo, tak za rok ahoooj,“ těší se Honza Svoboda za pořadatele.