Na pohovku Jožky Kubáníka usedne Simona Stašová

Na pohovku Jožky Kubáníka usedne Simona Stašová
Foto: Katka Nosková  /  Jožka Kubáník
Uherské Hradiště Společnost 17 / 07 / 2022

Bára Hrzánová s Davidem Vaculíkem a Ondřej Brzobohatý s Jiřím Hejcmanem. To byli hosté dvou živých talk show Na pohovce Jožky Kubáníka, které herec a moderátor pro Český rozhlas Zlín natáčel před publikem přímo ve Slováckém divadle. Nyní se Josefovi podařilo získat dalšího hvězdného hosta.

„Opravdu moc mě těší, že 31. října usedne na mou rozhlasovou pohovku úžasná herečka Simona Stašová. Je velmi vytížená, proto bylo těžké najít společný termín, kdy by do Slováckého divadla mohla přijet. Ale protože se máme s paní Simonou rádi, tak jsme hledali tak dlouho, až jsme našli. Jsem rád, že se to nakonec podařilo a diváci si ji budou moct poslední říjnový večer užít,“ raduje se herec, který už rok a půl uvádí v Českém rozhlase Zlín svůj autorský pořad Na pohove Jožky Kubáníka.

Jako druhého hosta si moderátor pozval svou kolegyni Petru Staňkovou. „Peťa je nejen skvělá herečka, ale taky velmi vtipná neřízená střela. Myslím, že s paní Stašovou se budou velice dobře doplňovat,“ usmívá se. Stejně jako u minulých Pohovek se o hudební doprovod postará cimbálová muzika Cifra.

Vstupenky na živé natáčení pořadu Na Pohovce Jožky Kubáníka se Simonou Stašovou 31. října od 19 hodin jsou už nyní v prodeji v pokladně a na webu Slováckého divadla. Zájem je velký. Už před první zmínkou o pořadu zmizela čtvrtina lístků.

Tagy článku

TOPlist

Cookies nám pomáhají k Vaší spokojenosti

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace