Osvětimany zpět v osmdesátkách

Osvětimany zpět v osmdesátkách
Osvětimany Společnost 29 / 11 / 2015

V sobotu 14. listopadu večer jste v ulicích Osvětiman mohli vidět spoluobčany a kamarády v převlecích ve stylu 80. let. Jak je to možné? Všichni totiž mířili na v pořadí už 16. divadelní bál, který pořádal Ochotnický divadelní spolek Osvětimany. Letos byl ve stylu České disco 80. let aneb Hej pane diskžokej!
Byla to opět akce, na které jste si mohli zatančit a odvázat se. Nemusíte řešit módu, protože když se podíváte doma na půdu, tak vždy najdete parádní kousky a v sále zapadnete. Každým rokem počty masek narůstají, což nás divadelníky velmi těší. Letos bylo na parketu více než 200 lidí. Opravdu jsme to nečekali. DJ Martin Mlčák z Osvětiman hrál až do ranních hodin a museli jsme oproti původnímu plánu prodlužovat.
A kdo netančil, tak se pobavil zhlédnutím scének, tanečků a losováním tomboly. Ale hlavně co je nejlepší - chodí sem všechny věkové skupiny. Je to tím, že i v divadelním spolku máme všechny věkové kategorie a jsme skvělá parta. Ale nebyli bychom tak dobří, kdyby nás nestmeloval dohromady vedoucí souboru Martin Hýsek. Jemu patří poděkování od nás všech.
Z ohlasů víme, že jste se na bále skvěle bavili. Už vymýšlíme téma na příští rok. Jaké? Nechejte se překvapit.

autor: Petra Gregůrková
TOPlist

Cookies nám pomáhají k Vaší spokojenosti

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace