Penzion láká první návštěvníky

Penzion láká první návštěvníky
Foto: pri
Osvětimany Společnost 20 / 12 / 2011

Areál Ski park Osvětimany nabízí od víkendu kromě lyžařského vyžití a dobrého stravování v hospůdce Na Srubu další zbrusu novou službu. Slavnostně zde byl otevřen penzion Malovaný, který zákazníkům nabízí trojí verzi ubytování zasazeného do malebné scenérie buchlovských Chřibů. Penzion neotvíráme každý den, proto jsme rádi, že se s vámi můžeme podělit o tento zážitek, pronesl majitel Vratislav Mynář po přestřižení pásky po boku své ženy a vyzval přítomné k prohlídce. Penzion vznikl ve velmi krátké době, a to za šest měsíců, říká Mynář, ale přidává podstatné vysvětlení. První plán byla výstavba turistické ubytovny, které probíhala již před čtyřmi lety. Nakonec jsme se ale rozhodli jít s trendem moderní doby, kdy každý pokoj má své sociální zázemí, a projekt jsme přepracovali.
Penzion nabízí ubytování ve třech kategoriích. Když bych to vzal od střechy dolů, tak pod střechou se nachází pět luxusních apartmánů, každý je laděný do jiné barvy a zahrnuje maximální využití našich doplňkových služeb. V ceně tak jsou ručníky, hygienické potřeby, využití ledničky a vstup do welness, vyzvedává chloubu penzionu a přechází do prostřední části, kde se nachází také prostorná společenská zóna. V tomto podlaží je umístěno 12 pokojů, kterými v naší nabídce oslovujeme nejen zákazníky, ale také školy, které by je mohly využít k uspořádání lyžařského kurzu či letního sportovního soustředění, předkládá svou vizi Mynář a poukazuje na poslední, spodní část budovy, kde jsou dva samostatné apartmány s kuchyní. Ty jsou nabízeny pro individuální turistiku, rekreaci a využít je mohou i postižení, protože jsou zcela bezbarierové.
Nudit se zde nebudete. Areál poskytuje vyžití po celý rok. V zimě je to lyžařský svah, v létě pak tenisové kurty, fotbalové hřiště a rybník, který je chovný a budeme jej využívat pro sportovní rybolov, vybízí k návštěvě osobní nebo alespoň virtuální. Na stránkách wwww.penzionmalovany.cz naleznete vše potřebné i s nejpodstatnější informaci, co to bude stát. Ceny jsou zaváděcí a vydrží celý příští rok, slibuje Mynář.

TOPlist

Cookies nám pomáhají k Vaší spokojenosti

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace