Pokus o ochlazení s Mrazíkovou berlou nevyšel

Pokus o ochlazení s Mrazíkovou berlou nevyšel
Foto: archiv obce Osvětimany
Osvětimany Společnost 05 / 07 / 2012

V neděli bylo v Osvětimanech veselo. Místní otevírali Dětské herní centrum na Žabím rynku. S nápadem proměnit tuto bývalou keramickou dílnu v krásný malý amfiteátr s pódiem, hračkami pro děti a zázemím s WC i kuchyňkou přišlo ještě bývalé obecní zastupitelstvo. O realizaci se postaralo již však to nové v čele se starostou Otakarem Berkou.
Slavnostní atmosféru podpořily děti z DFS Klimentek s pásmem písní z Osvětiman za doprovodu Omlazené cimbálové muziky Osvětimany a Smíšený pěvecký sbor. S dobrým nápadem v parném počasí přišel Ochotnický divadelní spolek, když sehrál nestárnoucí pohádkový hit Mrazík.
Zájem mě velmi překvapil a potěšilo mě, že se nás tam sešlo tolik v průřezu všech generací. Doufám, že je to příslibem do budoucnosti, že areál bude hojně využíván, vyjádřil spokojenost starosta, který dodal, že neexistuje žádný pořadník na akce, které by se zde mohly uskutečnit. Prozatím budou areál nejvíce využívat maminky s dětmi. Další využití bude dle přání občanů. Můj osobní nápad na zimu je bruslení pro nejmenší. Teď v létě tam mohou pořádat své setkání důchodci nebo právě vystupující divadelníci.

TOPlist

Cookies nám pomáhají k Vaší spokojenosti

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace