Polešovice ve slávě

Polešovice ve slávě
Foto: pri
Polešovice Společnost 28 / 11 / 2014

A je to tu! I Drmolice vydaly CD

Okouzlující ženy, starostlivé maminky, ale také nezkrotné a ztřeštěné komediantky. Tím vším a jistě ještě víc jsou polešovické Drmolice. Od soboty se mohou také pochlubit, že jsou také majitelkami svého prvního CD. Když dva dělají totéž, není to totéž. Ale když to dělají s láskou, nadšením a hlavně správnými lidmi, každý dosáhne kýženého výsledku. Dostaví se radost z vykonání něčeho nového. Povzbuzení a uznání přidají posléze posluchači. Návštěvníci tak učinili na Kateřinském zpívání, které proběhlo o víkendu v Polešovicích. Cédéčko s názvem Vždycky sem si vybírala pokřtili starosta obce Michal Zapletal a Jiří Jilík, novinář a spisovatel.
Než však na slavnostní akt došlo, vystoupily domácí děti z mateřské i základní školy a zazpívali pozvaní hosté - Mužáci z Ostrožské Lhoty a Mužský sbor z Vlčnova.
Program kromě dětí zvesela odlehčila scénka, jak probíhalo natáčení pod bedlivým dohledem hudebního režiséra Františka Šimka a zvukového mistra Vojty Herka. Nechtěl bych to moc komentovat. Místama jsem byl někdy mírnější, než teď holky sehrály, ale profesionální přísnost jemná a milá musela být, tak snad jsem ženy nenazlobil, komentoval Šimek po programu a vyzvedl přednosti vynikajícího kolektivu a spontánnost v nasazení. Vážně pak ještě dodal: Nebylo to náročné. Okamžitě si nechaly poradit. Nijak jsem je neomezoval, nechal jsem jim volnost. Jen co by bylo pro posluchače moc, tam jsem zasáhl. Kromě uznání a projevů díků si na památku Šimek odnesl nástěnný kalendář na rok 2015. Tady předáváme ještě kalendář, ať na nás můžete myslet celý příští rok, když nás budete škubat, řekla Ivana Vaďurová, umělecká vedoucí sboru.
Po křtu následovala beseda u cimbálu s CM Vinár, která dvacet pět Drmolic na albu doprovázela. 

Galerie

TOPlist

Cookies nám pomáhají k Vaší spokojenosti

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace