Postavili jsme vynikají mančaft

Postavili jsme vynikají mančaft
Foto: Kateřina Mařáková
Uherské Hradiště Společnost 04 / 07 / 2013

Hokejista Kuba Voráček byl na letošním mistrovství světa jedním z největších tahounů týmu, a jelikož na ledě tráví většinu roku, zajímalo mě, jestli ho víc nebavil loňský benefiční fotbal než letošní hokej.

Kubo, minulý rok byla benefice na fotbalovém hřišti, letos na ledě. Není to už taková rutina, když jste na ledě celý rok? Nebyl fotbal lepší?
Tak samozřejmě je to trošku něco jiného, zase se to trochu promíchalo. První rok, co to Karel s Kubou Kovářem pořádali, byl tenis, pak dvakrát fotbal, teď hokej. Tady mohli kluci nejlépe zavzpomínat. Sešlo se hodně lidí, hodně známých tváří, což je taky důležité pro to, aby se na nás došlo podívat hodně lidí.

A je to i tady na benefici ten správný hec, Česko versus Slovensko?
Já si nemyslím, že by to tady bylo tak vyhecované. Každý ví, proč sem ti kluci přijeli, a myslím, že jsme postavili vynikající mančaft. Je to spíš pro takové zahrání, pro takovou srandu.

Co jste daroval do večerní dražby?
Daroval jsem dres, nic jiného asi darovat ani nejde, možná hokejka. Ale na dražbu se moc těším, je to každoročně takový vrchol té akce, protože to jsou peníze na dobrou věc.

Galerie

Tagy článku

TOPlist

Cookies nám pomáhají k Vaší spokojenosti

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace