Poznejte se v divadle!

Poznejte se v divadle!
Uherské Hradiště Společnost 30 / 11 / 2011

Slovácké divadlo v těchto dnech představuje další novinku - seznamku přímo v divadle.
„Divákům nabízíme předplatné a často se setkáváme s odpovědí: Chodil, nebo chodila bych do divadla, ale nemám s kým. Tak tomu trochu pomůžeme,“ říká herec Josef Kubáník a přibližuje zajímavý nápad.
„Na facebookovém profilu Slováckého divadla jsme vyzvali všechny, kteří hledají někoho, s kým by se do divadla mohli vypravit s novým předplatným, aby nám napsali. My už se postaráme o to, aby to dobře dopadlo,“ usmívá se herec s tím, že nemusí jít hned o partnerský vztah. „Mohou si najít kamarády nebo jen známé. Jeden velký společný koníček budou mít - divadlo.“
Prvním zájemcem, který se ozval téměř okamžitě, je čtyřicetiletý Jarek Strnad ze Starého Města. „Rád se směju, bavím, mám mnoho přátel a kamarádů, ale chybí mi osůbka, se kterou bych chodil do divadla,“ napsal divadelníkům. Herci mu a všem, kteří chtějí předplatné do divadla, ale nemají nikoho k sobě, slibují, že se elegantně a vkusně o obsazení druhého sedadla postarají.
Kdo by chtěl netradiční seznamku využít a zároveň ve Slováckém divadle strávit celý příští rok se šesti novinkami, může napsat na facebook@slovackedivadlo.cz.

Tagy článku

TOPlist