„Prostě boží, boží, boží, boží!“

„Prostě boží, boží, boží, boží!“
Foto: KM
Uherský Brod Společnost 16 / 04 / 2019

Grebík trénuje v koupelně i v ložnici

Unikátní parta skvělých muzikantů se sešla na jednom pódiu, aby společně s Honzou Grebíkem oslavila jeho 20 let na hudební scéně. A jak jinak oslavit takové výročí než koncertem. Honzu v tento velký den doprovodila opravdu velká hudební jména, Ivo Ledabyl, Ondra Filák, Pavel Březina, Dominik Kopečný, Vojta Palisa a několik písniček si s ním zahrál i jeho bývalý kolega z kapely Praetorian Marek Vajdík.
Během koncertu zazněly hity, které složil sám Honza, nebo se na nich alespoň autorsky podílel. Koncert se opravdu vydařil a na závěr se ve foyer uherskobrodského Domu kultury rozjel ten správný mejdan. Publikum si koncert užívalo stejně jako muzikanti na pódiu, kteří museli ještě dvakrát přidávat, než je fanoušci pustili z pódia. „První dojmy jsou naprosto fantastické, skvělé, úžasné. Přišlo strašně moc lidí, parádně nás podpořili a byli v tom s námi, vydržel mi hlas i přesto, že jsem den před koncertem onemocněl. Prostě boží, boží, boží, boží,“ nešetřil nadšením těsně po koncertě Honza Grebík, který, jak sám dodává, má v plánu další projekty a pokud by se to podařilo, tak i se stejnou excelentní hudební sestavou.
Honzu přišla podpořit celá jeho rodina včetně jeho dětí a partnerky Lucie, která byla po koncertě stejně nadšená jako její partner. „Koncert byl výborný, jsem nadšená. Bylo to fakt krásné,“ pochválila Lucka, která přiznala, že život s muzikantem je občas náročný, ale už si za ty roky zvykla. „Honza zpívá každý den, neustále. Hlavně v koupelně a nejvíc ho to baví v ložnici, když ležíme a já se chci dívat zrovna na nějaký zajímavý film, tak mi u toho začne brnkat na kytaru a zpívat,“ dodala s úsměvem Lucka, která sama čeká, až jí Honza složí nějakou písničku. „Pro všechny ostatní už písničku složil, ale pro mě ještě žádnou. Takže čekám, Jeníčku,“ dodala se smíchem.

TOPlist

Cookies nám pomáhají k Vaší spokojenosti

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace