Rusovláska jde pod čepec

Rusovláska jde pod čepec
Uherské Hradiště Společnost 17 / 07 / 2010

Od září se budou diváci Slováckého divadla potkávat s herečkou jménem Klára Vojtková. Je to snad nová posila uherskohradišťského souboru? Kdepak! To se Klára Brtníková vdá. Stane se tak tuto sobotu v Brně.
Rusovlasou herečku si diváci oblíbili například v hlavní ženské roli komedie Penzion pro svobodné pány, vytváří ale také titulní postavu v dramatu Emilia Galotti.
„Slovácké divadlo je angažmá mých snů,“ nechala se slyšet, když jí do výčtu velkých rolí přibyla další - Juliška v muzikálu Cikáni jdou do nebe, který začne režisér Radek Balaš připravovat hned po prázdninách.
To už ale bude ze slečny Kláry Brtníkové paní Klára Vojtková. 17. července se provdá za dlouholetého přítele Petra Vojtka. „Petr se bude stěhovat z Brna do Hradiště, snad tady jako projektant najde nějakou dobrou práci,“ přeje si herečka. Na svatební veselici pozvali snoubenci do Brna téměř 250 hostů, nechybí mezi nimi i kolegové ze Slováckého divadla. „Samozřejmě že přijedeme,“ usmívá se herečka Jitka Josková. Na otázku, jaký svatební dar kolegyně od souboru dostane, však odpovídá vyhýbavě. „Bude to dárek, se kterým hned mohou vyrazit do společného života, ale o co konkrétně půjde, moc prozrazovat nechci. Já myslím, že vzhledem k tomu, že svatba teprve bude, je to pochopitelné,“ dodává Jitka Josková.
A co svatební hosty čeká? Podávat se bude spousta dobrot. Nejenom tradiční svíčková, ale také pečená kuřata a další obvyklá svatební jídla. Zájemci, kteří by chtěli o připravované svatbě Kláry Brtníkové vědět víc, si mohou kliknout na jejich speciální svatební stránky www.petaklarka.tym.cz.
 

Tagy článku

TOPlist

Cookies nám pomáhají k Vaší spokojenosti

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace