Slovácké krásky: Výhru Lutovské jsme čekaly

Slovácké krásky: Výhru Lutovské jsme čekaly
Foto: zde
Strážnice Společnost 04 / 03 / 2009

Vítězství Ivety Lutovské nebylo rozhodně překvapivé. Shodly se na tom obě předchozí České Miss, Lucie Hadašová (LH) a Eliška Bučková (EB), obě ze Strážnice. Z věkově nejstarší účastnice totiž, podle nich, vyzařovalo největší charisma a mluvily za ni zkušenosti.

Co říkáte na vítězství pětadvacetileté ženy v soutěži Miss?
LH: Myslím si, že její vítězství bylo zasloužené. Má všechno již srovnané v hlavě a ví, co chce. Ta holka vyzařovala i navenek, a proto si získala jak přízeň poroty, tak i diváků. Odpovídala inteligentně a navíc u ní prakticky nehrozily žádné kolapsy.
EB: Bylo to naprosto zasloužené. Už když vcházela na pódium, tak zářila jak královna. Vyzařovalo z ní charisma a zkušenosti.

Byla to vaše favoritka?

LH: Má favoritka to byla od počátku, ale bála jsem se, že ji nevyberou kvůli tomu věku. Nechci říct, že je stará, ale v pětadvaceti... Ale dopadlo to dobře a určitě jí to přeji. To stoprocentně!
EB: Iveta byla mou favoritkou od počátku. Před rokem vyhrála v Číně Miss Model of the World a mohla by mít nos nahoru, protože už něco dokázala. Ale nemá, je to naprosto normální pohodová holka a působí velmi sympaticky.

Proč si myslíte, že Julie Zugarová neuspěla?

LH: Protože nebyla ze Strážnice (se smíchem).

Ze Strážnice sem letos žádná finalistka nepřijela. Došel „materiál“?

EB: Nedošel materiál, ale řekli jsme si, že letos dáme šanci i někomu jinému (se smíchem).

Co byste nové České Miss vzkázaly?

EB: Chtěla bych jí připomenout, aby neusnula na vavřínech, protože na ni čeká velice perný rok. Já jsem byla někdy zbytečně líná a musím se přiznat, že teď toho lituji. Musí si uvědomit, že je to jen jeden rok, který je navíc jen jednou za život, a měla by si ho co nejvíc užít.
LH: Přeji ji, aby uměla hlavně dobře komunikovat. Alespoň u mne platí, že nerozdýchávám někdy zrovna dobře některé články v médiích, což začalo hned po mé korunovaci. Ale já už jsem taková, když mi někdo nesedí, řeknu mu to rovnou, a to mi někdy škodí... 

TOPlist