Street69 zahráli jak v současné, tak v původní sestavě

Street69 zahráli jak v současné, tak v původní sestavě
Foto: Katka MAHĎÁKOVÁ  /  Sourozenci Řezníčkovi se zase baví hudbou. Vlastik se Scarlet rose, Michal se Street69.
Uherský Brod Společnost 13 / 05 / 2019

Bývalo tu živočišno a hrál se poctivý bigbít, přiznal starostův bratr

Sobotní Náš festival plynule navázal na předchozí ročník, kdy skupina Street69 společně se svými hosty slavila 1 000. koncert. Večer si lidé užili nejen s pořádající kapelou, ve které se představili také bývalí členové Michal Řezníček, Tomáš Tomanec a Roman Holinka, ale během večera zahrála také mladá kapela Minami, fanoušky nadchla legendární Argema, místní nostalgicky zavzpomínali s kapelou Scarlet Rose a tečku obstaralo HBS.
Právě kapela Scarlet Rose se vloni vrátila aspoň na chvilku na koncertní pódia. Loni jsme hráli třikrát a teď po delší době jsme se potkali s klukama na zkoušce, a když nás oslovili pořadatelé, tak jsme na tuto krásnou akci kývli a jsme rádi, že jsme mohli být součástí tohoto pěkného večera,“ přiznal člen kapely Scarlet Rose a starosta obce Pašovice Vlastimil Řezníček a dodal: „Pro nás je muzika už jen koníček, odreagování, jiný svět. Potkáš staré kamarády, můžete si popovídat, setkat se s tady s těma lidma, užít si muziku.
Fanoušci také s velkou radostí přivítali na pódiu bývalé členy kapely Street69. I pro kluky samotné to byl návrat, který je moc potěšil. Roky ve Street69 byly famózní. Těšil jsem se na dnešní akci, bylo to úžasné, úžasný návrat, neskrýval nadšení Tomáš Tomanec. „Na roky ve Streetech vzpomínám úplně parádně. Bylo tam živočišno, byl tam ten poctivý bigbít, byla to nádhera, dodal Michal Řezníček.
S kapelama, jako je Street69, a s klukama, jako je Michal a Tomáš, a to všechno zpátky, tak to byl úplně nejvíc moc parádní návrat, uzavřel Roman Holinka, kterého, jako jediného z bývalých tří členů kapely, je možné pořád vidět hrát na některých festivalech.
Akce Náš festival se pomalu dostává do povědomí fanoušků a už teď je jasné, že se v ní bude pokračovat. Já jsem šťastný, že to proběhlo, bylo to výborné a je to taková výzva do dalších let, abychom to dělali dál, shrnul průběh večera hlavní pořadatel a zpěvák kapely Street69 Jirka Strážnický.  

banner

Galerie

TOPlist

Cookies nám pomáhají k Vaší spokojenosti

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace