Taneční a pohybové nadšení děti z Akropolisu okouzlilo publikum

Taneční a pohybové nadšení děti z Akropolisu okouzlilo publikum
Foto: Zuzana Vandame
Uherské Hradiště Společnost 29 / 03 / 2018

První dojmy z Jarní akademie

Opojný pocit při vystoupení před čtyřmi sty diváky zažilo více jak 250 dětí, které navštěvují volnočasové aktivity centra Akropolis. „Není to úplně snadné, když vyjdete na pódium, podíváte se do početného publika a musíte předvést to nejlepší, co ve vás  je. A přesně to je cílem akademií, které jednou až dvakrát ročně v Akropolis pořádáme, obohatit děti o tuto zkušenost a zároveň ukázat rodičům, co se během roku naučily,“ vysvětluje vedoucí pohybových aktivit Bohdana Poláchová.
V neděli se diváci mohli potěšit jarním světem, ve kterém nechyběl různorodý hmyz, broučci, nápadité taneční kostýmy, mrňata z miniškolky Rolnička, street dance, příběhy z muzikálů, precizní vystoupení cvičenek aerobiku i jejich sympatických a pohybově nadaných matek. Energie z tanečních a pohybových vstupů doslova sálala a v publiku to vřelo.
Každé takové vystoupení je pro děti radost a zkušenost do budoucna. „Je to zážitek, něco, co se vryje do paměti a zůstane v ní. Děláme to také proto, že na vystoupeních vynikne, jak je každé dítě jiné a osobité a zároveň jak dokáže pracovat v týmu,“ doplnila hlavní organizátorka akce Bohdana Poláchová.
 
BUBLINA
Celkem 31 vstupů proběhlo v režii 16 lektorů 

autor: Zuzana Vandame

Galerie

TOPlist

Cookies nám pomáhají k Vaší spokojenosti

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace