Teplý šéf a průžná prostitutka

Teplý šéf a průžná prostitutka
Foto: Marek Malůšek  /  Esa komedie - Tomáš Šulaj a Petra Staňková
Uherské Hradiště Společnost 16 / 01 / 2019

Dva úplně nazí muži byli úplně nazí

Úspěšnou premiéru si v sobotu 12. ledna odbyla ve Slováckém divadle první novinka letošního roku, komedie Dva úplně nazí muži. Hru současného francouzského autora a herce Sébastiena Thiéryho nastudoval režisér Lukáš Kopecký. „Herci mě inspirují a spolupráce s nimi mě nesmírně baví. V tomto ohledu jsem se vůbec nemusel rozmýšlet, zda přijmu nabídku ze Slováckého divadla. Hned jsem věděl, že se zdejšími herci chci spolupracovat,“ uvedl režisér.
V hlavních rolích se představili Tomáš Šulaj jako majitel advokátní kanceláře Kramer a nováček souboru Pavel Šupina jako jeho podřízený Prioux. V novince účinkují kromě nich také Klára Vojtková v roli advokátovy manželky Catherine a Petra Staňková jako mladá prostitutka. Zájem je tak velký, že divadlo ještě před premiérou vyprodalo mimořádnou únorovou reprízu a už jen poslední vstupenky zbývají na další představení. Divadlo ale plánuje ještě dnes nasadit do prodeje další reprízy.

Otázka pro Tomáše Šulaje
Jaký máte vztah k humoru?
Miluju humor, patří k životu, nedovedu si bez legrace život představit. A je skvělé, že díky svému povolání tu legraci mohu předávat dál. V dnešní hektické době je třeba se odvázat, udělat si legraci z okolí, a hlavně sám ze sebe. A tak nějak doufám, že když s Pavlem dokážeme vlézt nazí do postele, a ještě před lidi, tak tím dokazujeme, že tu správnou „čurinu“ umíme udělat a třeba ji i předat dál.

Otázka pro Pavla Šupinu
Co si myslíte o nahotě na jevišti?
Myslím, že pro herce, tedy alespoň pro mě, je otázka nahoty komplikovaná, stejně jako odpověď na tuhle otázku. Jde o intimní záležitost a herec se obnažuje dvojitě. Zbavuje obalu své city a emoce, a k tomu ještě tělo. Obojí musí mít svůj smysl a mělo by se s tím zacházet šetrně. Hodně záleží na samotném díle a tématu, které nese. Myslím, že jevištní nahota by neměla být prvoplánová, ale propracovaná a mělo by se s ní pracovat elegantně. Měla by být esteticky krásná, neměla by pohoršovat nebo vzbuzovat nechuť (pokud to není záměr), a měla by nést nějaké tajemství. Ne vždy musí jít všechno vidět, že jo, některé… no… věci by měly být přístupné jen galánkám…

Tagy článku

TOPlist

Cookies nám pomáhají k Vaší spokojenosti

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace