Topformáci se sešli a porovnali své výsledky

Topformáci se sešli a porovnali své výsledky
Slovácko Společnost 27 / 11 / 2015

Pětadvacet účastníků soutěže TOP forma do Vánoc se sešlo na průběžném setkání ve staroměstském Fitku, aby se poznali, vzájemně si porovnali dosavadní výsledky svého snažení a motivovali se do dalších výkonů.
Přivítal je iniciátor projektu Marek Pochylý, poté si porovnali si výsledky a povídali si na téma motivace, každý řekl to své „proč. Drtivá většina účastníků se shodla na tom, že soutěž byla pro ně prvním impulsem ve snaze porazit lenost a hlavně vydržet - nejen proto, že složili vratnou kauci, ale taky o jejich snaze vědí lidé z jejich okolí. Ti je nejdřív provokovali a pošťuchovali, ale teď začínají vidět výsledky a chtějí se taky zapojit, škemrají jídelníčky, cvičební plány atd.
Velká většina, cca 90 % (kromě například zdravotních indispozic) má výsledky, někteří až extrémní - jeden účastník 10 kilo tuku dolů za zhruba pět týdnů.
„Dělám to proto, abych porazil sám sebe, nikdy jsem nevydržel u ničeho tak dlouho, aby to mělo efekt. Do TOP formy jsem se přihlásil s kamarádem, se kterým se vzájemně hecujeme. A i když začátek byl náročnější, teď jsme oba nadšení,“ říká Petr.
Maminky po mateřské, kterých je mezi účastnicemi několik, si pochvalují čas pro sebe a to, že rodina je podporuje, příbuzní hlídají děti, takže maminky jsou celkově spokojenější. Na závěr setkání si šli všichni společně zacvičit s trenérem.

TOPlist

Cookies nám pomáhají k Vaší spokojenosti

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace