Všechnopartička pobavila brodské publikum

Všechnopartička pobavila brodské publikum
Foto: KM
Uherský Brod Společnost 18 / 12 / 2012

Oblíbená talkshow Karla Šípa Všechnopárty má i svoji putovní verzi, se kterou jeden z nejoblíbenějších bavičů současnosti objíždí města a obce Česka a Slovenska. Jedinou změnou oproti televizní verzi je jen počet hostů. Zatímco v televizi má Karel Šíp hosty tři, v putovní verzi má hosta pouze jednoho, a to ostříleného baviče Josefa Aloise Náhlovského. Tato dvojka bavičů zavítala i do Uherského Brodu a přilákala do brodského Domu kultury diváky všech věkových kategorií. Během svého pořadu probrali témata současná i minulá, zamířili trefnými poznámkami i na naši politickou scénu, pobavili černým humorem z oblasti pohřebnictví a povyprávěli zážitky ze svých bavičských začátků i perličky ze společných zájezdů s fotbalovou sestavou Amfora.
Během pořadu koloval mezi diváky i sešit, do kterého mohl kdokoliv napsat dotaz na účinkující. Jelikož Josef Alois Náhlovský je zde na Moravě, konkrétně v Luhačovicích, častým hostem a dokonce si v našem nejbližším lázeňském městě pořídil i domek, směřovala spousta otázek k tématu Luhačovice, Vincentka či moravská slivovice.
Po představení jsem měla možnost strávit s Karlem Šípem pár minut, a proto jsem se ho zeptala na otázky týkající se jeho pořadu Všechnopárty. Zajímalo mě, zda je nějaká osobnost, kterou by ve svém pořadu rád přivítal, ale ještě se mu to nepodařilo. Těch osobností je víc, ale jednu osobnost bych tam rád viděl a taky se mi to na jaře splní, a to je Vladimír Pucholt, svěřil se Karel Šíp. Díky tomu, že Vladimír Pucholt, momentálně žijící v Kanadě, v té době dorazí do Čech a díky Janu Kačerovi, který návštěvu ve Všechnopárty domluvil, se Karlu Šípovi jeho přání splní a bude moci vyzpovídat i tohoto známého herce. Taky jsem se od pana Šípa dozvěděla, proč ve svém pořadu stále neměl osobnosti, jako je Josef Abrhám, Libuška Šafránková či Zdeněk Svěrák. Je to prý proto, že tito lidé nemají rádi improvizační show, a i přesto, že Karel Šíp ve své talkshow zpovídá své hosty citlivým a nikterak urážlivým způsobem, jeho pozvání doposud nepřijali. Poslední, na co jsem se stihla zeptat, byla osobnost, která jeho pořad navštívila a na kterou vzpomíná nejraději. Takových lidí je hodně, ale mezi prvními mě napadne doktor Zdeněk Mahler, prozradil Karel Šíp. Pak už pár minutek, které mi Karel Šíp věnoval pro kratičký rozhovor, vypršelo, ale jeho povídání bylo velmi zajímavé a dalo by se poslouchat dlouhé hodiny.

autor: Kateřina Mařáková
TOPlist

Cookies nám pomáhají k Vaší spokojenosti

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace