Výstava pastvou pro oči

Výstava pastvou pro oči
Foto: kuc
Staré Město Společnost 28 / 11 / 2010

A tak nám plyne čas je název výstavy, která byla slavnostně zahájena v městské knihovně ve St. Městě za účasti starosty Josefa Bazaly, dětí z hudebního oboru místní základní umělecké školy, pracovníků uherskohradišťské Charity a samotných autorek. Babiček, které tráví svůj volný čas v Centru denních služeb pro seniory v Rybárnách a Boršicích rozličnými činnostmi.
„Uživatelky našeho centra jsou velmi šikovné a aktivní, rády malují, vystřihují, dělají koláže aj. A právě výsledky z těchto činností představujeme veřejnosti,“ vysvětluje Alena Mazurová, vedoucí Centra denních služeb pro seniory Oblastní charity Uherské Hradiště.
Na výstavě, která potrvá do 6. prosince, můžete zhlédnout zajímavé výrobky z hlíny, vlny, papíru, ale také z mušlí a dalších materiálů. Zaujmou nejen dospělé, ale i děti, které si ihned zamilují zvířátka  vyrobená z vlny nebo kolíčků.
Je vidět, že i v pokročilém věku se lze věnovat svým koníčkům. „Kdo nechce být celý den sám doma a rád by trávil čas se svými vrstevníky, ať už aktivně nebo jenom povídáním, je srdečně vítán,“ zve závěrem Mazurová.

Galerie

Charita vystavuje

Charita vystavuje

29 / 11 / 2010
TOPlist

Cookies nám pomáhají k Vaší spokojenosti

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace