Vždy se špetkou humoru

Vždy se špetkou humoru
Foto: pri
Babice Společnost 07 / 09 / 2010

Na začátek vážně. Společnou svatbu jsem měli 27. září 1980, ale díky oslavám obce, které letos proběhnou, jsme oslavu uskutečnili s předstihem, prozrazují manželé Bitomští společně s informací, že je určitě lepší a příjemnější oslavovat v takovémto kruhu bez oficialit. Ve slabé chvilce jsem prozradila, že budeme mít třicáté výročí. Zdráhali jsme se, nechtěli jsme, odmítali jsme, ale nakonec jsme podlehli, říká Anna, jak se dlouho, dlouho rozhodovali. Celý život je recese, přidává Ivan.
U svatební hostiny nechyběl proslov, ze kterého se účastníci mohli dozvědět, že to pro Bitomské není první letošní svatba. Rolí svatebních rodičů se úspěšně zhostili na svatbě svého syna. Jako dárek pro naše kamarády jsme si připravili informaci, že budeme mít vnoučka, prozrazuje Anna a čerstvý dědeček doplňuje: Já jsem si tím pádem vzal babičku?
Na svatbu přijela i tetička z Ameriky. Ja přijela na ta velka svatba, protože ja je milovala. Ja very happy, že jsem tady, neskrývá dojetí tetička Květa z Ameriky, která to vzala přes východ Slovenska.

Galerie

TOPlist

Cookies nám pomáhají k Vaší spokojenosti

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace