Angelina pálí, Kunovice válí

Kunovice Sport 23 / 12 / 2015

Prvoligové házenkářky SHK Kunovice asi litují, že podzimní část sezony skončila. V závěru totiž chytly výbornou formu, kterou pocítil vedoucí Zlín i poslední Most B. Tým z Bělinky tak přezimuje na výborné páté pozici se ztrátou čtyř bodů na vedoucí Zlín B.
Zlín B - Kunovice B 22:25
Kunovjanky na favorizované soupeřky vletěly jako velká voda, sázely do jejich sítě jeden gól za druhým a do poločasu si vypracovaly rozhodující sedmibrankový náskok. Lídr soutěže sice po obrátce přidal, ale skvěle takticky hrající Kunovice už o cenné vítězství nepřipravil. Výbornou formu posledních týdnů potvrdila Vinyatynska, která dala 8 gólů. Poločas 7:14.
KUNOVICE: Tobiášová, Pauříková - Hrabalová, Brablcová 4/3, Sklenářová 2, Balážová 4, Martindale, Janásová, Jurasová 7, Gajdorusová, Vinyatynska 8.
Kunovice - Most B 33:19
V rozlučce s rokem 2015 svěřenky trenérky Magdy Chvojkové deklasovaly poslední zálohu interligového Mostu, když opět střelecky zářila Angelina Vinyatynska. Severočeškám nasázela 11 gólů a s 58 trefami je šestou nejlepší střelkyní soutěže! I její zásluhou se Kunovice rozloučily s azylem v uherskohradišťské sportovní hale vítězstvím, které je katapultovalo na páté místo. Sérii neporazitelnosti tak natáhly na čtyři zápasy. Poločas 12:7.
KUNOVICE: Pauříková, Tobiášová - Brablcová 5/1, Romanová 2, Sklenářová 2, Hrabalová 2, Balážová 5, Vinyatynska 11, Martindale 2, Janásová, Jurasová 3, Gajdorusová 1.