Anger vítězem devátého kola

Anger vítězem devátého kola
Uherské Hradiště Sport 08 / 10 / 2015

Devátým vítězem Hamé Slovácké sedmy se stal s jedenácti body Milan Anger z Uherského Hradiště. V celkovém průběžném pořadí vede s náskokem jednoho bodu Roman Dvouletý před Miroslavem Zapletalem.
11 M. Anger (Jar.).
10 R. Kouřil (UH).
9 Z. Brož (Jar.), A. Zpěvák (Sady), P. Ševčík (UB).
8 J. Mazurková (UH), J. Pauřík (Kun.), F. Botek (Kudlovice), J. Hřib (Šumice), M. Schönová (Mistřice), J. Schön (Mistřice), L. Zichová (Traplice), Z. Borýsek (UH), J. Zemek (UB).
7 I. Mařák (UH), L. Kalinová (UB), A. Trávníčková (Traplice), I. Kučík (Jankovice), O. Hlavinka (Jar.), O. Adamík (Huštěnovice), J. Červenka (Tupesy), J. Jakšík (Topolná), L. Hanáček (UB), I. Pavolová (Traplice), V. Melichárek (Jar.).
6 M. Čech (Kudlovice), J. Mazůrek ml. (Kun.), P. Hlavinka (Jar.), J. Horký (Nedakonice), J. Šurmánek (Jar.), J. Medek (Topolná), M. Brožová (Jar.), J. Kazík (Sušice), L. Svoboda (Podolí), V. Měrková (Mistřice), F. Šupka (Kun.), L. Mikulka (Spytihněv), Z. Mahdalík (Korytná), V. Volčík (UH), V. Remeš (Kněžpole), P. Jančová (D. Němčí), P. Svoboda (Mor. Písek), Z. Rýc (Svárov), J. Matulka (UH), M. Jančová (D. Němčí), A. Krpal (Stříbrnice), F. Kozelek (Topolná), P. Salvet (Bojkovice), A. Kolaja ml. (Svárov), J. Čech (UH).
5 K. Kopeček (UB), J. Hrubošová (Kněžpole), J. Ludvíček (Boršice), M. Schön (Mistřice), J. Omelka (Bánov), M. Měrka (Mistřice), K. Hezucká (Jar.), P. Zelinka (D. Němčí), F. Rýc (Svárov), M. Janůšek (UH), R. Dvouletá (Nedakonice), A. Kolaja (Svárov), R. Měrka (Mařatice), J. Gazdík (UB), A. Ševčíková (UB), F. Kocáb (Nedachlebice), L. Omelková (Bánov), M. Šurmánek (Jar.), L. Kovařík (UO), M. Bělovský (Kněžpole), Z. Křiklava (Osvětimany), M. Zapletal (Kudlovice), M. Kadlčík (Topolná), M. Doležalová (UH), F. Vaverka (Huštěnovice), V. Kadlčíková (Popovice).
4 M. Juřík (UH), P. Večeřa (UH), P. Krsička (Sušice), Z. Bělovský (Kněžpole), M. Krsičková (Sušice), R. Skládal (Buchlovice), J. Mazůrek st. (Kun.), M. Hyklová (Jar.), J. Javor (Vlčnov), K. Blaha (Huštěnovice), R. Dvouletý (Nedakonice).
3 F. Lukeš (Nivnice), P. Hanáček (Jar.), A. Pauřík (Kněžpole), M. Plundrák (Mor. Písek), M. Weintrittová (Míkovice), A. Snopek (UH), D. Hykl (Jar.), L. Remeš (Kněžpole), J. Koželuha (Zlechov).
2 S. Gajdošík (UH), J. Srnec (UB), I. Štefko (UB), Z. Brázdil (UH), L. Salvet (Bojkovice), M. Vaškových (UH), M. Rozsypálek (Jar.), L. Mikulík (Kudlovice), A. Bánovský (Kněžpole), J. Bělovská (Kněžpole), L. Kalina (UB), Z. Janča (Mistřice).
1 R. Holásek (UH), V. Tomáštík (UH), M. Hlavinková (Jar.), F. Piňos (Hluk), M. Kundera (SM).

Průběžné pořadí
74 R. Dvouletý (Nedakonice).
73 M. Zapletal (Kudlovice).
72 O. Adamík (Huštěnovice).
70 R. Kouřil (UH).
69 L. Kalinová (UB), J. Hřib (Šumice).
68 L. Kovařík (UO).
67 M. Janůšek (UH).
66 A. Pauřík (Kněžpole), J. Jakšík (Topolná).
65 M. Šurmánek (Jar.), A. Kolaja (Svárov), Z. Borýsek (UH), V. Kadlčíková (Popovice).
64 M. Rozsypálek (Jar.), M. Anger (Jar.), I. Mařák (UH).
63 M. Hlavinková (Jar.), J. Horký (Nedakonice), Z. Brož (Jar.).
62 L. Omelková (Bánov), J. Čech (UH), Z. Mahdalík (Korytná).
61 P. Ševčík (UB), J. Matulka (UH), P. Krsička (Sušice), P. Zelinka (D. Němčí), J. Schön (Mistřice), J. Mazurková (UH), J. Medek (Topolná), M. Brožová (Jar.), J. Omelka (Bánov).
60 F. Lukeš (Nivnice), L. Zichová (Traplice), P. Salvet (Bojkovice), M. Kadlčík (Topolná).
59 F. Botek (Kudlovice).
58 P. Svoboda (Mor. Písek), K. Kopeček (UB), J. Šurmánek (Jar.).
57 F. Kozelek (Topolná), L. Mikulík (Kudlovice), F. Šupka (Kun.), J. Koželuha (Zlechov), M. Krsičková (Sušice).
56 A. Zpěvák (Sady), M. Schönová (Mistřice), M. Jančová (D. Němčí), J. Gazdík (UB), Z. Rýc (Svárov), M. Plundrák (Mor. Písek).
55 R. Dvouletá (Nedakonice), J. Zemek (UB), J. Červenka (Tupesy), J. Pauřík (Kun.), K. Blaha (Huštěnovice), P. Večeřa (UH), J. Ludvíček (Boršice), F. Vaverka (Huštěnovice).
54 L. Kalina (UB), F. Rýc (Svárov), J. Javor (Vlčnov), D. Hykl (Jar.), L. Hanáček (UB).
53 Z. Bělovský (Kněžpole), V. Remeš (Kněžpole), V. Měrková (Mistřice), V. Melichárek (Jar.), I. Pavolová (Traplice).
52 V. Volčík (UH), M. Schön (Mistřice).
51 I. Kučík (Jankovice), R. Měrka (Mařatice), F. Kocáb (Nedachlebice).
50 M. Čech (Kudlovice), O. Hlavinka (Jar.), L. Mikulka (Spytihněv), L. Remeš (Kněžpole).
49 M. Doležalová (UH), A. Trávníčková (Traplice), L. Svoboda (Podolí).
48 M. Weintrittová (Míkovice), J. Mazůrek st. (Kun.), J. Mazůrek ml. (Kun.), J. Kazík (Sušice).
47 S. Gajdošík (UH), Š. Kret (D. Němčí), P. Hlavinka (Jar.), M. Hyklová (Jar.), Z. Brázdil (UH).
46 J. Srnec (UB).
45 P. Hanáček (Jar.), J. Hrubošová (Kněžpole).
44 M. Měrka (Mistřice).
42 M. Kundera (SM), P. Jančová (D. Němčí), A. Kolaja ml. (Svárov).
41 Z. Křiklava (Osvětimany), I. Štefko (UB).
40 A. Krpal (Stříbrnice).
38 M. Kotásková (UH), R. Holásek (UH).
37 M. Vaškových (UH), Z. Jančová (Ostrava).
36 M. Bělovský (Kněžpole).
35 F. Piňos (Hluk), A. Bánovský (Kněžpole).
33 V. Tomáštík (UH).
32 A. Ševčíková (UB).
30 M. Juřík (UH).
28 J. Bělovská (Kněžpole).
25 V. Horká (Buchlovice).
24 T. Doležal (UH), L. Salvet (Bojkovice).
23 V. Jančík (Jar.).
15 R. Skládal (Buchlovice).
11 M. Katrňák (Kudlovice).
10 J. Mikulková (Spytihněv).
8 J. Kalus (UH).
7 D. Hyklová (Jar.).
6 P. Kalina (UB), O. Prokeš (Kun.), Z. Janča (Mistřice).
5 P. Štefaník (Vlčnov), K. Blaha ml. (Huštěnovice), K. Hezucká (Jar.).
4 L. Zelinková (D. Němčí).
3 P. Janošek (Kudlovice), A. Snopek (UH).
1 T. Mikulka (Topolná).

VÝSLEDKY 9. KOLA
1. 0:1   2. 2:0   3. 3:0   4. 1:0   5. 1:4   6. 3:1   7. 3:3

Tagy článku

TOPlist

Cookies nám pomáhají k Vaší spokojenosti

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace