Anketa k pojmenování stadionu

Anketa k pojmenování stadionu
Uherské Hradiště Sport 30 / 08 / 2009

Anketa: Co si myslíte o tom, že se stadion v Uherském Hradišti bude jmenovat po panu Miroslavu Valentovi?

Ivo Valenta, majitel holdingu SYNOT:
Za naši rodinu bych chtěl poděkovat fanouškům, kteří iniciovali pojmenování stadionu po mém otci. Určitě by tím byl velmi poctěn, protože fotbal na Slovácku byl pro něj nejen velkým koníčkem, ale také doslova srdeční záležitostí.

Vladimír Krejčí, ředitel 1.FC Slovácko:
Jsme rádi, že iniciativa, se kterou přišel náš klub, a energie, kterou jsme do jednání o pojmenování stadionu vložili, přinesly ovoce. Miroslav Valenta se zasloužil rozhodující měrou o vzestup kopané na celém Slovácku a jeho jméno v názvu stadionu toho bude trvalým dokladem.

Petr Švancara, útočník 1.FC Slovácko:
S panem Valentou jsme se hodně sblížili během mého působení v Synotu. Hrozně rád na něj vzpomínám a tyto vzpomínky jsou o to silnější teď, když jsem zpátky na Slovácku. Myšlenku pojmenovat stadion po něm jsem podporoval, myslím, že snad nebyl nikdo, kdo by si to nepřál, a je jenom dobře, že se to povedlo.

Pavel Němčický, obránce 1.FC Slovácko:
Podle mě je dobře, že se přejmenování povedlo prosadit, protože pan Valenta se velkou měrou prosadil o klub a fotbal jak na Synotu, tak poté pokračováním na Slovácku, a velkou měrou se podílel na rozvoji fotbalu v regionu.

Josef Mazura, současný trenér 1.FC Slovácko:
Věděl jsem o tom, že tato myšlenka vznikla, a snad každý o panu Valentovi věděl, že sport a fotbal byly jeho celoživotním krédem. Takže je jenom dobře, že takovým způsobem region děkuje za jeho práci a odhodlání.

Tagy článku

TOPlist

Cookies nám pomáhají k Vaší spokojenosti

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace