Aspoň bod trefil Ležatka

Uherský Brod Sport 26 / 10 / 2018

Jen bod vytěžili z domácího dvojzápasu prvoligoví dorostenci 1.AC eFlorbal Uherský Brod a natáhli nelichotivou šňůru bez vítězství na tři zápasy.
UH. BROD - Bulldogs Brno 3:3
Když svěřenci kouče Tomáše Králíka zvyšovali na začátku druhé části na 2:0, zdálo se, že si dláždí cestičku ke třetímu vítězství v sezoně. Jenže prospali dvaadvacátou minutu, ve které během 12 sekund přišli o vedení. Vrátit jej mohl vzápětí Souček, ale neproměnil trestné střílení. A tak přišel trest v podobě třetí branky v síti Buráně. V poslední třetině drama vrcholilo. Plichtu nakonec domácím zachránil 99 sekund před koncem D. Ležatka. Branky: Antonín, Brauner, D. Ležatka. Třetiny 1:0, 1:3, 1:0.
UH. BROD - Kopřivnice 2:5
O osudu zápasu rozhodla už první třetina, kterou domácí prohráli 0:4. Zkázu odstartovalo zbytečné vyloučení Mana, které Severomoravané za minutu potrestali a v následujících šesti minutách do domácí sítě nasypali ještě další tři góly. Ve druhé třetině sice Souček a spol. snížili na 2:4, ale to bylo z jejich strany vše. Branky: D. Ležatka 2. Třetiny 0:4, 2:0, 0:1.
UH. BROD: Buráň - Novotný, Horák, Kouřil, Mikeska, Zlámal, Havel - Souček, D. Ležatka, M. Ležatka, David, Antonín, Šobáň, Man, Nevařil, Brauner.