Aspoň plichtu zachránila čtyřhra

Hluk Sport 08 / 11 / 2013

Extraligové stolní tenistky Spartaku Hluk pokračují v nemastných neslaných výkonech a natahují sérii bez vítězství. Na domácích stolech vytěžily ze soubojů s týmy Dobré a Hradce Králové jen 3 ze 6 možných bodů za prohru a remízu.

HLUK - Dobré 3:6
Hlučanky tahaly od začátku za kratší konec a po prvním kolečku dvouher prohrávaly 0:3, když trenérka Andrea Botková dala premiérově šanci i Denise Pyskaté, která má povolený střídavý start z Hodonína. Pyskatá v úvodním duelu s Rozinkovou sice uhrála jen 15 míčků, ale postupně se zlepšovala a třetí souboj prohrála až v pátém setu. První bod zařídila pro Spartak Aneta Kučerová, která v pětisetové bitvě přetlačila Rozinkovou. Víc ale do týmového rance nepřispěla a potvrdila, že zatím hledá loňskou formu. Ostatně její bilance dvouher je zatím 10:7, což představuje úspěšnost jen 58 procent. Body: Jančová 2, Kučerová.

HLUK - Hr. Králové 5:5
Souboj s Hradcem Králové odstartovala opět porážka Pyskaté, ale pak Hlučanky zabraly. Vedly 3:1 a po druhém bodu Moniky Jančové 4:2. Jenže nakonec odvracely porážku ve čtyřhře, kterou ovládl pár Jančová, Kučerová. Domácí hráčky totiž ve třech předchozích dvouhrách uhrály jediný set. Body: Kučerová 2, Jančová 2.(ceh)