Ať už je konec, přeje si kouč

Ať už je konec, přeje si kouč
Kunovice Sport 04 / 05 / 2018

Pohled na lavičku házenkářek Kunovic je stále tristní...

Prvoligové házenkářky SHK Kunovice podruhé za sebou doma nezvítězily. I když se proti Otrokovicím dlouho držely, nakonec jako už tradičně odpadly fyzicky a připsaly si třináctou porážku v sezoně.
Kunovice - Otrokovice 23:30
„Už je to klasika, první poločas se soupeřem držíme krok, prohráváme o jeden dva góly, ale po změně stran už nemáme šanci. Pohled na naši lavičku je tristní, máme spoustu zraněných, nemocných a taky studijně zaneprázdněných,“ posteskl si Miroslav Slovák, kouč Kunovic, které měly dobrý start, vedly 3:1, ale pak se karta začala pozvolna otáčet. „Za první poločas každopádně holky musím pochválit, nemám jim co vytknout. Ve druhém jim už chyběla pára, na střídání jsme měly jen dvě hráčky, včetně Pavelkové, která se vrátila k házené po čtyřleté pauze,“ pokračoval Slovák. Pavelková je navíc původně gólmanka, teď to zkouší na křídle.
Dobrou zprávou je comeback Andreji Brablcové po dvouměsíční přestávce vynucené zraněním. „I když hrála výborně, je na ní pauza znát,“ poznamenal lodivod, který už vyhlíží konec sezony. „Zaplať pánbu nikdo nesestupuje, takže ještě tři zápasy a máme konec, který pro nás bude vysvobozením. Aktuálně už se poohlížíme po hráčkách na příští sezonu,“ prozradil s tím, že se vrátí Eva Romanová a postupně i Anna Balážová s Veronikou Sklenářovou. „O dalších posilách je zatím předčasné mluvit,“ dodal. Poločas 12:14.
KUNOVICE: Pauříková, Žáková - Smetková, Palčíková, Slováková, Grabcová, Hrabalová, Volasová, Brablcová, Pavelková.

Tagy článku

TOPlist

Cookies nám pomáhají k Vaší spokojenosti

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace