Branky: 39. Pavlíček M., 61. Rezek J. - 43. Křemeček R.
ŽK: 57., 92. Obdržálek P. (Kudlovice). ČK: 92. Obdržálek P. (Kudlovice). Diváci: 58.
Rozhodčí: Zbyněk Vlčnovský - Hynek Pavlíček (laik), Petr Pekař (laik).
Vážany: Šoustek O. - Vaculík A., Šlechta M., Šesták O., Roubalík S., Rezek J., Pavlíček M., Hlaváček M., Gotwald J. (82. Panasko K.), Bilík M., Bartoš M. (88. Trlida L., 93. Kuchař Z.).
Trenér: Milan Soustružník.
Kudlovice: Frank T. - Vlček T. (46. Látal T.), Vlček D., Stuchlík J., Obdržálek P., Mai Hoang Huy, Křemeček R. (68. Jurča J.), Kraváček L., Hanák T., Býček P., Bachratý M.
Trenér: Jiří Stuchlík.
V prvním poločase se hrál neurovnaný fotbal, který byl ovlivněn částečně terénem, ale zejména silným větrem. Jako by to vytušili diváci, a proto jich k utkání přišlo poskrovnu. První branka padla v závěru prvního poločasu, ve 39. minutě se trefil domácí kanonýr Pavlíček. Hosté však dokázali odpovědět, když se prosadil umístěnou střelou hostující Křemeček. Do druhé půle vstoupili domácí hráči s podporou větru, vytvořili si několik nebezpečných závarů a nakonec se v 61. minutě prosadil Rezek. Tato branka paradoxně nakopla hosty k lepšímu výkonu, domácí obrana se měla co ohánět. V závěru hosté nastřelili tyčku, domácí pak trestuhodně zahodili brejk dva na jednoho. Ještě předtím, než utkání skončilo, si zblízka prohlédl hostující Obdržálek druhou žlutou kartu a vyrazil do sprch o několik vteřin dříve než jeho spoluhráči.
Nejlepší hráči: Martin Bartoš - Tomáš Frank

Huštěnovice - Sušice 1:2 (1:0)

Branky: 39. Střítecký M. - 60., 85. Novák M.
ŽK: 65. Kanyza P. - 10. Hejda M. Diváci: 80.
Rozhodčí: Josef Zámečník - Martin Vašička (laik), Aleš Jurák (laik).
Huštěnovice: Vaverka A. - Zambal J., Střítecký M., Silný F., Puškáč L., Melichárek J., Křivák T., Kanyza P., Čevora Z., Černý P., Adamík O.
Trenér: neuveden.
Sušice: Lašák Z. - Stojaník F., Omachlík D. (66. Rozum R.), Novák M. (85. Kutálek D.), Mikulík Mi., Mikulík Ma., Kozelek K., Jurča A., Hejda M., Hejda A., Fojtášek V.
Trenér: Stanislav Šlechta.
Lépe začali hosté se silným větrem v zádech, ale za celý první poločas si žádnou šanci nevytvořili. Domácím se to podařilo v 39. minutě, kdy Střítecký otevřel skóre střelou k tyči, 1:0. Ve druhém poločase měli vítr v zádech domácí, kopali po sobě čtyři rohové kopy, ale zvýšení náskoku se nedočkali. Hosté byli aktivnější a v 60. minutě Novák z hranice šestnáctky srovnal přízemní střelou na 1:1. V 80. minutě opět Michal Novák hlavou dává vítěznou branku. Domácí se snažili o vyrovnání, ale Střítecký nastřelil jen horní tyč.
Nejlepší hráči: František Silný - Michal Novák

Velehrad - Traplice 2:2 (1:1)
Branky: 13. Novák J., 47. Uředníček A. -  6. vlastní, 46. Blaha D.
ŽK: 53. Gelien R., 58. Blecha L., 90. Štefka P. (Traplice). Diváci: 150.
Rozhodčí: Pavel Moravanský - Radoslav Axmann (laik), Roman Obdržálek (laik).
Velehrad: Badin F. - Uředníček A., Tománek O., Ševčík K., Novák M., Novák J., Kromka P. (83. Mítek P.), Korvas L., Kolomazník J. (56. Křivák J.), Grebeníček O., Gavenda J.
Trenér: Zdeněk Sonntag.
Traplice: Vávra J. - Verbík T., Urbanovský M. (79. Hána S.), Trávník T., Trávníček Vá., Štefka P., Kolínský T., Gelien R., Dostál D. (46. Talák F.), Blecha L. (62. Kotyza R.), Blaha D.
Trenér: Jaroslav Slavík.
Utkání začalo mírnou převahou hostujícího mužstva, které už v 6. minutě dává první branku za pomoci domácího obránce Korvase, 0:1. Domácím se podařil rychlý kontr o sedm minut později, kdy z trestného kopu od pomezní čáry usměrnil míč do hostující sítě Novák. Hra pokračovala až do půle bez vážnějších šancí. V druhé půli se hra vyrovnala a Blaha hned ve 46. minutě utekl z půlky a své sólo brankově zakončil, 1:2. O minutu později bylo srovnáno na 2:2 po hrubce hostujícího brankáře, kterému vypadl z rukavic lehký míč pro Uředníčka bylo hračkou vyrovnat. Hra se přelévala ze strany na stranu, ale branku již nikdo nedal.
Nejlepší hráči: Ondřej Grebeníček - Tomáš Kolinský

Babice - Kostelany n. M. 10:0 (8:0)
Branky: 11., 20., 22. Forro M., 16., 29. Doseděl K., 38., 40. Maňásek J., 56., 76. Horsák A., 17. Müller T. ŽK: 42. Doseděl K. - 63. Chmelař D. Diváci: 371.
Rozhodčí: Pavel Králíček - Lukáš Býček (laik), Jaroslav Vávra (laik).
Babice: Harásek Ma. - Müller T., Maňásek Z., Horsák D., Horsák A., Horníček K. (59. Lahola T.), Harásek Mi., Forro M. (77. Tomaštík R.), Doseděl K. (83. Maňásek M.), Daťko J., Bělíček K. (31. Maňásek J., 63. Liška J.).
Trenér: Emil Horníček.
Kostelany n. M.: Vávra J. - Šimík D., Ševela Z., Plevák L., Mojžiš Ju., Mojžiš Jo., Marek D., Krpal B. (46. Krpal D.), Chmelař D. (67. Kos L.), Facalka R. (46. Facalka P.), Dvouletý J. (55. Duda P.).
Trenér: Martin Vávra.
Ze strany domácích  byla hra jako z říše snů, výborně kombinovali, již od úvodu utkání hostujícím hráčům nic nedovolili. V 11. minutě otevřel skóre po centru Forro, o pět minut později střelou k tyči z dvaceti metrů se trefil Doseděl. V 17. minutě přidal lobem třetí gól Müller. Ve 20. minutě se opět prosadil Forro. O dvě minuty později Forrova hlavička skončila v brance. Ve 29. minutě domácí zahrávali přímý kop, gólman hostí vyrazil míč před sebe a dobíhající Doseděl dal šestou branku. Ve 38. minutě hlavička Maňáska byla branková, 7:0. Na poločasových 8:0, opět hlavou dal Maňásek. Druhý poločas se v klidu dohrával, domácí  dali už jen dvě branky a to Horsákem v 56. a 76. minutě po samostatných akcích.
Nejlepší hráči: Aleš Horsák - Július Mojžiš

Jalubí - Stříbrnice 7:0 (5:0)
Branky: 13., 25. Trefilík Z., 20., 83. Klajn P., 22. Dobiáš T., 26. Dobiáš P., 57. Botek J.
ŽK: 38. Peprník S. (Stříbrnice). Diváci: 142.
Rozhodčí: Václav Mahdál - Michal Dobiáš (laik), Vlastimil Němeček (laik).
Jalubí: Kegler D. - Žaluda J. (83. Dobiáš D.), Trefilík Z., Nosek D. (65. Niessner V.), Klajn P., Janeček L. (46. Jančík F.), Gajdošík J., Dobiáš T., Dobiáš P. (87. Dobiáš A.), Botek J., Andrýsek M. (69. Kura P.).
Trenér: Jiří Daněk.
Stříbrnice: Strýček L. (70. Juřík P.) - Rokyta M., Peprník S., Peprník M., Palica M., Náplava M., Kolaja M., Janeček V., Dvořák M., Březina M. (56. Krsička P.), Balíček P. (46. Burda T.).
Trenér: Pavel Juřík.
Domácí mohli jít do vedení již ve 3. minutě, ale Tomáš Dobiáš trefil z rohu břevno. První branka padla ve 13. minutě, když střelou k tyči rozvlnil síť Trefilík.  Ve 20. minutě přidává druhou branku. O dvě minuty později dává třetí branku opět Tomáš Dobiáš. Za dalších pět minut domácí přidávají branku, jejímž autorem byl Trefilík. O minutu později Dobiáš Petr vybojoval míč a krásnou střelou z dvaceti pěti metrů dal na poločasových 5:0. V druhé půli byli i nadále domácí při chuti a v 57. minutě Botek dává na 6:0. Sedm minut před koncem přímo z rohu Klajn upravuje na konečných 7:0.
Nejlepší hráči: Petr Dobiáš - Martin Kolaja

Dohrávky

Košíky - Jankovice 0:2 (0:0)
Branky: 47., 50. Němec K.
ŽK: 22. Fedor J. - 32. Brázdil R. Diváci: 158.
Rozhodčí: Jiří Vlašic - Dušan Viktora (laik), Jan Martinák.
Košíky: Brukner R. - Šlechta Z., Přílučík L., Poháněl K., Ovsík M., Kaštánek J. (65. Silný P.), Hotař M., Fedor J. (72. Mařák P.), Čagánek A., Bemer Z. ml. (76. Janováč Z.), Bémer Z.
Jankovice: Remeš  P. - Zapletal M., Večeřa M. (85. Kutálek R.), Silný Z. (76. Mach A.), Panáček M., Němec K. (56. Silný V.), Hruška M., Hruška L., Gahura  F., Brázdil Vl., Brázdil R.
Trenér: Vlastimil Pól.
Do sousedského derby lépe vstoupili hosté, když už ve 2. minutě Brázdil zaútočil, ale domácí obrana ho zastavila. Jankovice stále tlačily na domácí, ale ti se úspěšně bránili a hrozili rychlými brejky. Ve 33. minutě šel Přílučík sám na Remeše, ale terén ho zklamal a míč uskočil do zámezí. Ve 42. minutě Šlechta šel sám na brankáře, ale ten ho vychytal. Po změně stran ve 47. minutě dostal přihrávku mezi dva obránce Němec a krásnou střelou dal první branku utkání. O tři minuty později přišel tvrdý centr z boku a opět Němec zvyšoval hlavou na 0:2. V 80. minutě při krásné souhře trefil Brázdil jen břevno. Dvě minuty před koncem Brázdil těsně minul branku, a tak utkání skončilo 0:2.
Nejlepší hráči: Marek Hotař - Karel Němec

Kudlovice - Traplice 0:10 (0:2)
Branky: 23., 41. Blaha D., 57., 90. Urbanovský M., 53. Čevela O., 60. Blecha L., 64. Talák F., 75. Trávník T., 80. Trávníček Vá., 84. Hána S. ŽK: 22. Vlček D. (Kudlovice). Diváci: 135.
Rozhodčí: Lukáš Mikulka - Karel Andrýsek (laik), Roman Obdržálek (laik).
Kudlovice: Frank T. - Vlček T. (57. Jurča J.), Vlček D., Stuchlík J. (34. Křemeček R.), Mai Hoang Huy, Látal T., Chmel R., Hanák T., Býček P., Buš V., Bachratý M.
Traplice: Vávra J. - Verbík T. (66. Gelién J.), Urbanovský M., Trávník T., Trávníček Vá., Štefka P. (60. Talák F.), Kolínský T., Gelien R., Čevela O. (66. Dostál D.), Blecha L. (60. Kotyza R.), Blaha D. (70. Hána S.).
Hostující celek se v dohrávce 13. kola první branky dočkal až ve 23. minutě, kdy se trefil Blaha. Tentýž hráč ve 41. minutě střelou z velkého vápna upravil na poločasových 0:2. V 53. minutě luxusně obešel domácí obranu Čevela a upravil na 0:3. O dvě minuty později mohli domácí upravit výsledek, ale střela Mai Hoang Huye skončila v náruči gólmana Vávry. V 57. minutě po střele z velkého vápna k levé tyč vsítil čtvrtou branku Urbanovský. Další střelou z velkého vápna v 60. minutě se prezentoval Blecha, 0:5. O čtyři minuty později dorazil míč do brány Talák. V 75. minutě nastřelil Dostál břevno a Trávník dorazil míč do brány. V 80. minutě na 0:8 upravil Václav Trávníček. V 84. minutě po špatném odkopu míče devátou branku vsítil Hána a gólovou tečku udělal v 90. minutě po rohovém kopu hlavou Urbanovský.
Nejlepší hráči: Hoang Huy Mai - Michal Urbanovský

Huštěnovice - Jalubí 0:2 (0:1)
Branky: 35. Trefilík Z., 47. vlastní.
ŽK: 58. Dobiáš P. (Jalubí). Diváci: 150.
Rozhodčí: Lubomír Drozdy - Pavel Čechmánek (laik), Petr David (laik).
Huštěnovice: Střítecký O. - Zambal J., Střítecký M., Straka P., Silný F., Puškáč L., Kanyza P., Grebeň L., Čevora Z., Adamík O., Vašička M.
Jalubí: Žaluda J., Zapletal M., Trefilík Z. (86. Jančík F.), Nosek D. (62. Kříž J.), Kolář T., Klajn P., Janeček L., Gajdošík J. (77. Dobiáš D.), Dobiáš P., Dobiáš A., Botek J.
V úvodu dohrávky 14. kola bylo hra vyrovnaná, hosté lépe kombinovali a měli i více brankových příležitostí, ale domácí gólman se překonával a zabránil v jejich proměňování. Ve 35. minutě se hosté konečně dočkali a Stříteckého v bráně překonali, střelcem úvodní branky byl Trefilík. Do konce poločasu byla hra vyrovnaná, ale  nikomu se už nepodařilo vstřelit branku. Ihned na začátku druhé půle se hosté po vlastní brance domácího Čevory ujali vedení 2:0 a měli ještě množství dalších šancí, které opět domácí gólmana pochytal. Huštěnovice si také vytvořily šance, ale ty neproměnily, buď netrefily bránu, nebo je pochytal gólman Dobiáš.
Nejlepší hráči: Ondřej Střítecký - Tomáš Dobiáš