Branky: 42. Přílučík L., 47. Poháněl J., 88. Silný P. - 10. Melichárek J.
ŽK: 70. Zlámalík R., 74. Vašíčka M. (Huštěnovice). Diváci: 60.
Rozhodčí: Michal Rychlík - Michael Bartoň, Petr Mařák (laik).
Košíky: Kočvara R. - Večeřa M., Šlechta Z., Přílučík M., Poháněl K. (78. Janováč Z.), Poháněl J. (75. Silný P.), Ovsík M., Mikulka P. (19. Přílučík L.), Kaštánek M., Fedor J., Bémer Z.
Trenér: neuveden.
Huštěnovice: Vaverka A. - Zlámalík R., Zambal J., Vlček T. (46. Vašíčka M.), Tománek D., Straka P., Silný J., Melichárek J., Kanyza P., Čevora Z., Adamík O.
Trenér: Pavel Černý.
První poločas se odehrával v rychlém tempu a to se projevilo už v 10. minutě, když z pětadvaceti metrů napřáhl hostující Melichárek a prostřelil vše, co mu stálo v cestě. Poté se přítomní fanoušci žádné kloudné akce nedočkali, ale v závěru poločasu domácí Večeřa trefil břevno a ve 42. minutě Lukáš Přílučík srovnal. Do druhé půle vstoupili lépe domácí, které nakopl gól ze závěru poločasu, a ve 47. minutě se díky Josefu Pohánělovi už radovali z vedení - 2:1. Poté se hra odehrávala mezi šestnáctkami. Gólové konto uzavřel dvě minuty před koncem zápasu Patrik Silný, když dorazil míč do prázdné brány po střele Janováče.
Nejlepší hráči: Marek Přílučík - Aleš Vaverka

Popovice - Částkov 5:0 (2:0)
Branky: 13., 45., 61. Tetera T., 48. Obal M., 83. Masaryk L.
ŽK: 65. Tvrdoň J. (Popovice). Diváci: 115.
Rozhodčí: Michal Rychlík - Lukáš Švec (laik), Svatoslav Kubíček (laik).
Popovice: Vagdal R. - Tvrdoň J., Tetera T., Šácha P., Rychtrmoc M. (65. Mikulec D.), Prajza M., Omelka J., Obal M. (70. Hanáček J.), Mimránek L., Mikulčík R., Masaryk L.
Částkov: Novotný R. - Vašek J. (46. Poul D.), Řezníček R., Pospíšil P., Pindryč R. (67. Skovajsa M.), Mikel J., Kameník J., Juřík V., Hubáček L., Haveta P., Flekač J.
Trenér: Jaromír Vašek.
Od úvodu zápasu byla hra vyrovnaná, více aktivity bylo na kopačkách domácích, což se jim vyplatilo, když ve 13. minutě skóroval na 1:0 Tetera. Šance si vytvořili i hosté, ovšem bez brankového zakončení. Jejich střely se nevlezly mezi tyče. Gól do šatny, přesněji ve 45. minutě, dal opět hráč Tetera po pěkné střele. V druhé půli už jasně dominovali domácí, ve 48. minutě zvýšil na 3:0 dorážkou Obal. O třináct minut později přidal čtvrtou branku opět Tetera a završil tak hattrick. Zbytek zápasu se odehrál v klidném tempu, poslední branku vsítil Masaryk v 83. minutě a završil tak zasloužené vítězství.
Nejlepší hráči: Radim Vagdal - Petr Haveta

Polešovice - Traplice 4:2 (2:1)
Branky: 25. Černoch M., 31. Stašek O., 73. Kubiš M., 85. Stašek J. - 32., 76. Čevela O.
ŽK: 66. Andrýsek J. - 70. Gelien R. Diváci: 80.
Rozhodčí: Roman Bednář - Jaroslav Bednařík (laik), Roman Obdržálek (laik).
Polešovice: Pavela M. - Vaculík J., Stašek O. (80. Stašek J.), Kubiš M., Koutný D., Korvas R., Kala M. (88. Mangl R.), Janík Z., Černoch M., Běhávka J. (50. Bernatík T.), Andrýsek J.
Trenér: Jiří Tyl.
Traplice: Konečný M. - Trávník T., Trávníček Václav, Trávníček A., Štefka P., Michalec T. (73. Bičán M.), Kolínský T., Gelien R., Čevela O., Blecha L. ml. (46. Polách O.), Beneš R. (85. Vávra M.).
Trenér: Jaroslav Slavík.
V nedělní  den se hrál technicky důrazný zápas, z obou stran plný záludných zákroků. První poločas byli domácí aktivnější. Ve 25. minutě si do volného prostoru v pokutovém území naběhl Černoch a nechytatelnou střelou otevřel skóre. V 31. minutě dorazil svou akcí Stašek na 2:0, ale již o minutu později po krásné akci na jeden dotek snižoval Čevela. Druhý poločas se Traplice zlepšily a byly lepším mužstvem, avšak v 73. minutě Martin Černoch uvolnil Kubiše, který postupoval sám na bránu a zvyšoval na 3:1. Hosté se však nevzdali a v 76. minutě snižoval opět Čevela na 3:2. Hostům se již srovnat skóre nepodařilo, naopak v 85. minutě střídající Stašek krásnou střelou k levé tyči uzavřel skóre zápasu.
Nejlepší hráči: Matěj Kubiš - Ondřej Čevela

Os. Lhota - Kostelany n. M. 6:3 (2:2)
Branky: 27., 38., 46., 49. Pešík E., 79. Lučný O., 67. Kusák M. - 40. Marek D., 45. Vávra M., 83. Vávra A. Diváci: 200.
Rozhodčí: Zdeněk Martinák - Petr Hanáček (laik), Roman Dvouletý (laik).
Os. Lhota: Jakoubek P. - Žajdlík M., Zalubil O. (59. Lučný O.), Štergenich P., Radoch P. (7. Kopeček M.), Pešík E., Pešík D., Kusák M., Krátký E., Horák K., Hanák R.
Trenér: Jan Opletal.
Kostelany n. M.: Vávra J. - Ventrča J., Vávra M. (66. Procházka L.), Vávra A., Plevák L., Mojžiš Ju., Mojžiš Jo., Marek D., Marek B., Horký L., Facalka R.
Trenér: Martin Vávra.
Utkání se odehrávalo za krásného slunečného počasí. Z počátku utkání byli lepší domácí a v 27. minutě a 38. minutě vstřelil góly Pešík a skóroval na 2:0. Poté domácí polevili a více se do hry dostávali hosté, kteří ve 40. minutě Dušanem snížili na 2:1, a v poslední minutě prvního poločasu po záběru ve velkém vápně srovnal na poločasových 2:2 Vávra. Do druhého poločasu vstoupili opět lépe domácí a ve 46. minutě Pešík upravil na 3:2 a tentýž hráč ve 49. minutě zvýšil na 4:2. V 67. minutě se ke slovu dostal domácí Kusák a zvýšil na 5:2. V 79. minutě Lučný zvýšil na 6:2 a v 82. minutě korigoval na konečných 6:3 Vávra.
Nejlepší hráči: Erik Pešík - Jaromír Ventrča

Mařatice - Tupesy 5:0 (3:0)
Branky: 21., 85. Širůčka M., 41., 78. (p) Dujka J., 26. Zbořil F.
ŽK: 71. Hromada P. - 30. Polášek B. Diváci: 99.
Rozhodčí: Zbyněk Vlčnovský - Luboš Bartoš (laik), Pavel Novák (laik).
Mařatice: Kroča M. - Zedek J., Zbořil S., Zbořil F., Širůčka M., Mrva M., Kubíček P., Janků A. (66. Ižo F.), Hromada P. (76. Lukašík A.), Dujka J. (78. Rídl L.), Bída L.
Trenér: Ondřej Matoušek.
Tupesy: Madzia D. - Vávra O., Šmatelka J. (25. Bednařík J.), Šenk P., Polášek B. (46. Arbet J.), Mikula F., Čagánek P., Bílka J., Bánovský L., Bánovský D., Bachratý M.
Trenér: Stanislav Travenec.
Na výborně upravené hrací ploše se hrál fotbal v podstatě na jednu bránu. Domácí vstřelili první branku ve 21. minutě, kdy hrubku hostující obrany potrestal Širůčka. Ve 26. minutě opět po chybě upravil mužskou částí těla Zbořil. Opravdu pěkná branka padla až ve 41. minutě, kdy chytrou střelou upravil na 3:0 Dujka. Druhý poločas byl odrazem první části zápasu, hosté si nevypracovali zhola nic a v 78. minutě z penalty za faul zvýšil na 4:0 opět Dujka. Klasickou rukavici upletli domácí v 85. minutě Širůčkou, který levačkou prostřelil hostujícího gólmana.
Nejlepší hráči: Marek Mrva - Petr Čagánek

Babice - Velehrad 10:1 (4:0)
Branky: 53., 56., 70. Horsák A., 38., 64. Doseděl K., 73., 82. Fusek I., 11. Müller T., 26. Chybík R., 35. Forro M. - 85. Hložný Š. ŽK: 84. Doseděl K. - 70. Daněk T. Diváci: 150.
Rozhodčí: Roman Vitásek - Michael Bartoň (laik), Radoslav Axmann (laik).
Babice: Harásek M. - Müller T., Litoš F. (73. Bilavčík R.), Chybík R. (50. Zelený M.), Horsák D., Horsák A., Horníček K. (60. Bělíček K.), Horníček E., Harásek M. (81. Maňásek Z.), Forro M. (62. Fusek I.), Doseděl K.
Trenér: Petr Ježek.
Velehrad: Paravan M. - Úředníček A., Tománek O., Ševčík K., Novák M., Novák J., Matějka M. (77. Křivák J.), Krchňavý D., Korvas L. (57. Hložný Š.), Hanáček L. (67. Kromka P.), Daněk T.
Trenér: Zdeněk Sonntag.
Aktivitu od začátku zápasu předváděli domácí, což bylo vidět také na výsledku. V 7. minutě otevřel skóre domácí Müller. Ve 26. minutě se krásnou střelou chytil Chybík, ve 35. minutě navýšil skóre Forro a do poločasu se ještě trefil Doseděl. Po poločase se obraz hry nezměnil a domácí i nadále zvyšovali své skóre. Branky dal Horsák, v 64. minutě po pěkné akci zvyšoval Doseděl. V 70. minutě završil hattrick Horsák. Devátý a desátý gól dal Fusek. V 85. minutě přidal za hosty jeden čestný úspěch Hložný.
Nejlepší hráči: Aleš Horsák - Štefan Hložný