Branky: 19. Dvouletý J., 82. (p) Mojžiš Julius - 1. Kolář T., 69. Jančík F.
ŽK: 29. Žaluda J., 82. Polášek J. (Jalubí). Diváci: 68.
Rozhodčí: Michal Štulíř - Tomáš Koryčánek (laik), Martin Andrýsek (laik).
Kostelany n. M.: Vávra J. - Šimík D., Rychlík M., Plevák L., Mojžiš Ju., Krpal B., Chmelař D., Frühauf R., Facalka P., Dvouletý J., Duda P.
Trenér: Martin Vávra.
Jalubí: Polášek J. - Žaluda J., Ulman T., Kolář T., Janeček L., Jančík F., Gajdošík J. (86. Mach L.), Dobiáš D., Dobiáš A. ml., Botek J., Andrýsek M.
Trenér: Jiří Daněk.
Do utkání lépe vstoupili hosté, kteří se dokázali prosadit již v 1. minutě, když branku vstřelil Kolář. Hra byla poté vyrovnaná, domácí dokázali srovnat v 19. minutě, kdy se prosadil Dvouletý. Do konce poločasu si již žádný tým nevytvořil brankovou příležitost. Do druhé půle vstoupili lépe domácí, ale nepodařilo se jim proměnit několik slibných šancí. Hostům se pak podařilo skórovat v 69. minutě, kdy se po náhodném odrazu míče prosadil Jančík a upravil skóre utkání na 1:2. Domácí zvýšili tlak, který vyvrcholil penaltou. Tu dokázal v 82. minutě proměnit domácí kapitán Mojžiš. Zbytek utkání se dohrál bez brankových příležitostí.
Nejlepší hráči: Julius Mojžiš  - Tomáš Kolář

Košíky - Kněžpole 1:1 (0:1)
Branky: 64. (p) Kaštánek M. - 11. Hruboš P.
ŽK: 64. Kozelek M. (Kněžpole). Diváci: 80.
Rozhodčí: Pavel Moravanský - Dušan Viktora (laik), Milan Večeřa (laik).
Košíky: Brukner R. - Šlechta Z., Přílučík L., Poháněl K., Ovsík M., Mikulka P., Mařák P., Kaštánek M., Fedor J., Bémer Z., Pól R.
Trenér: neuveden.
Kněžpole: Brázdil O. - Šopík R., Remeš V., Maršálek A., Kozelek M., Hruboš P., Hruboš L., Hančík D., Flíbor T. (82. Zubalík J.), Bialek J., Večeřa T.
Trenér: Radim Palčík.
Na nerovném hřišti hosté hned od začátku získali mírnou převahu, kterou zúročili v 11. minutě brankou po odehrání rohového kopu, kdy propadnutý míč propasíroval mezi nohama do sítě hostující Petr Hruboš, 0:1. Hosté pokračovali i nadále v mírném náporu, ale domácí gólman se překonával a vrcholem jeho úsilí byla 34. minuta, kdy předvedl zázračný zákrok na brankové čáře. Do druhé půle nastoupili hosté uspokojeni těsným náskokem, což se jim nevyplatilo a hra se částečně vyrovnala. Ve středu pole podcenili řešení situace, která vyústila v penaltu, se kterou si v 64. minutě poradil domácí Marek Kaštánek a srovnal na konečných 1:1. Hosté se snažili strhnout vítězství na svou stranu, ale když neproměnili další dvě brankové příležitosti, skóre se již nezměnilo.
Nejlepší hráči: Roman Brukner - Petr Hruboš

Kudlovice - Sušice 0:0
Diváci: 175.
Rozhodčí: Lukáš Vandírek - Karel Andrýsek (laik), Aleš Jurák (laik).
Kudlovice: Frank T. - Vlček D., Stuchlík J., Mai Hoang Huy, Látal T., Křemeček R., Kraváček L., Hanák T., Bachratý M., Šimek O., Raisigl M.
Trenér: Jiří Stuchlík.
Sušice: Ondruch A. - Stojaník F., Omachlík D., Novák M., Mikulík Mi., Mikulík Ma., Hejda M., Hejda A., Fojtášek V., Buřil Z., Fraňo M.
Trenér: Stanislav Šlechta.
Sousedské derby začali lépe hosté, kteří prakticky po čtyřicet minut nepustili domácí na svou polovinu, ale tlak nedokázali zužitkovat. Domácí v první půli neměli jedinou šanci, snad až v závěru, kdy se do jisté šance dostali po rohu, ale ani z tohoto mráčku nezapršelo. Po změně stran  začaly být Kudlovice aktivnější, hra se trochu oživila a přelévala se ze strany na stranu. Ani ve druhé půli si však žádný tým nedokázal vytvořit šanci, která by změnila stav utkání. Po devadesáti minutách bezzubého fotbalu si celky spravedlivě rozdělily po bodu.
Nejlepší hráči: Tomáš Frank - Michal Mikulík

Velehrad - Babice 5:3 (1:3)
Branky: 50., 72. Daněk T., 16. Kromka P., 61. Gavenda J., 78. Uředníček A. - 6. Harásek Michal, 31. Hložný Š., 32. Horsák A. ŽK: 65. Velcer M., 82. Horsák A. (Babice). Diváci: 125.
Rozhodčí: Štěpán Martykán - Radoslav Axmann (laik), Roman Tomaštík (laik).
Velehrad: Badin F. - Ševčík K., Novák M., Novák J., Kromka P., Korvas L., Kolomazník J., Hanáček L., Grebeníček O., Gavenda J., Daněk T.
Trenér: Zdeněk Sonntag.
Babice: Bělíček K. - Maňásek Z., Maňásek M., Maňásek J., Horsák D., Horsák A., Harásek Mi., Harásek Ma., Doseděl K., Hložný Š., Velcer M.
Trenér: Emil Horníček.
Utkání velmi dobré úrovně, už v 6. minutě po chybě gólmana poslal hosty do vedení Harásek. V 16. minutě domácí Kromka hlavou vyrovnal. Ve 31. minutě hostující Hložný poslal opět Babice do vedení. O minutu později už hosté vedli o dva góly, když se krásnou křižnou střelou trefil Horsák. Hosté byli v první půli lepší a zaslouženě vedli. Po změně stran se obraz hry změnil. Domácí byli po všech stránkách lepší, v 50. minutě Daněk střelou k tyči z dvaceti metrů snížil a v 61. minutě Gavenda srovnal. V 72. minutě poslal z přímého kopu Velehrad do vedení Daněk.  Tečku za utkáním udělal po chybě obrany v 78. minutě Uředníček.
Nejlepší hráči: Tomáš Daněk - Aleš Horsák

Traplice - Stříbrnice 6:0 (3:0)
Branky: 15., 42., 64. (p) Štefka P., 32. Trávníček Vá., 68. Verbík T., 81. Kolínský T.
ŽK: 21. Pastorek M., 27. Náplava M. (Stříbrnice). Diváci: 97.
Rozhodčí: Denis Fridrich - Roman Obržálek (laik), Petr Náplava (laik).
Traplice: Vávra J. - Verbík T. (78. Polách O.), Trávníček Vá., Talák F., Štefka P., Kotyza R., Kolínský T., Gelien R., Gelién J., Blecha L., Blaha D.
Trenér: Jaroslav Slavík.
Stříbrnice: Ludvíček M. - Zmrhal Vl., Rokyta M., Peprník S., Peprník M., Náplava P., Náplava M. (85. Elis R.), Krsička P., Kolaja M., Janeček V., Pastorek M.
Trenér: Pavel Juřík.
Už v 5. minutě se domácí mohli ujmout vedení, když Trávníček z pětadvaceti metrů trefil jen břevno. Odražený míč doputoval k Blahovi, jenž ve vyložené šanci minul. O deset minut později dokázali domácí svou územní převahu v první gól. Štefka poslal míč do pokutového území a ten bez teče skončil v brance, 1:0. Druhý gól přidal Trávníček zpoza vápna ve 32. minutě, 2:0. Ve 42. minutě přidali domácí třetí gól Štefkou, 3:0. Po změně stran to byli opět domácí, kteří skórovali a to v 64. minutě z pokutového kopu Štefka, čímž dovršil hattrick, 4:0. Pátou branku přidal po přihrávce Blahy Verbík, 5:0. Tečku za utkáním udělal v 81. minutě Kolínský z brankové čáry, 6:0. Domácí byli jasně lepší a po zásluze vyhráli.
Nejlepší hráči: Petr Štefka - Martin Kolaja