Branky: 58. Soldán L. - 29. Procházka J., 47. Kotek J., 89. Mikula J.
ŽK: 37. Bičan M., 72. Lahola M. - 63. Křiva D., 82. Mikula J., 82. Kotek J.
Rozhodčí: Volodymyr Korolovych (8,2) - Ondřej Píža (8), Jaroslav Říha (laik).
Babice: Vlachynský P. - Škrabal M., Soldán L., Rozum D., Müller T. (53. Forro M.), Litoš M. (74. Horníček D.), Litoš F., Liška J., Lahola M., Bohun T., Bičan M. (52. Chybík R.).
Trenér: Libor Soldán.
Buchlovice: Valeš P. - Vojtěšek A., Tomešek Z., Šarata R., Strakoš S., Schuster M., Procházka J., Mikula J. (92. Jurča A.), Křiva D., Kotek J. (88. Dvořák J.), Belant L.
Trenér: Josef Surý.
V tomto utkání se hrálo prakticky o šest bodů. Hosté byli od počátku aktivnější, což jim přineslo i první branku. Po krásném náběhu na roh a následné hlavičce se prosadil  Procházka. Druhá půle začala lépe opět pro hosty, kdy po přihrávce Křivy zakončil Kotek a zvýšil skóre na 0:2. V 58. minutě využil špatného odkopu hostů zkušený Soldán, a snížil skóre na 1:2. Hosté se po inkasované brance nesložili a i nadále byli aktivnější. Krátce před koncem utkání se dostal k míči Mikula, který zvýšil vedení hostí na 1:3. Hosté byli lepší a aktivnější a zaslouženě si odvezli 3 body.
Nejlepší hráči: Pavel Vlachynský - David Křiva

Bánov - O. N. Ves B 4:0 (4:0)
Branky: 16., 24. Durďák V., 2. Guryča R., 30. Mahdalíček P.
ŽK: 20. Horňák L. - 66. Jirásek A.
Rozhodčí: Miroslav Strapina - Pavel Šupina (laik), Břetislav Polanský (laik).
Bánov: Franc P. - Velecký J., Vaňhara J. (77. Mahdalíček J.), Mahdalíček P., Mahdal L., Horňák L. (73. Bulejko P.), Guryča R., Gorčík L., Gajdůšek M., Durďák V., Dalajka M. (46. Polanský L.).
Trenér: Karel Kopeček.
O. N. Ves B: Štefaník R. - Štěrba J. (56. Hél J.), Szabo M. (73. Ťok L.), Svoboda P., Slezák V., Pavlas Z., Kusák M., Kosík A., Jirásek A., Chrástek M., Bouchal M.
Trenér: Michal Kusák.
Utkání začali lépe domácí a už ve 2. minutě šli do vedení, když míč do prázdné branky dorazil Guryča. Domácí pokračovali v tlaku a v 16. minutě po krásné  přihrávce se trefil Durďák 2:0. Po osmi minutách opět Durďák zvýšil na 3:0, když míč opět dorazil do branky za bezmocného Štefaníka. Ve 30. minutě využil zmatek v hostující obraně Petr Mahdalíček a dal výsledku konečnou podobu - 4:0. Hosté se nevzdali a zvýšili tlak, jehož výsledkem byla nádherná Svobodova střela, Franc byl na místě. Ve druhém poločase si domácí v pohodě pohlídali výsledek a mohly začít postupové oslavy.
Nejlepší hráči: Václav Durďák - Roman Štefaník

Boršice u Bl. - Kunovice 1:1 (1:1)
Branky: 15. Nožička J. - 41. (p) Polášek R.
ŽK: 24. Halík M., 86. Hrbáč E., 86. Gál J. - 30. Baný J., 91. Střelec T.
ČK: 92. Baný J. (Kunovice).
Rozhodčí: Martin Strapina - Josef Zámečník, Bohuslav Vávra (laik).
Boršice u Bl.: Báchan L. - Zimčík R., Stodolák M. (79. Ondra P.), Rybníkář I. (46. Slaník J.), Nožička J., Němeček R., Huspenina M., Hrbáč E., Halík M., Gál J., Bilík V.
Trenér: Pavol Hýža.
Kunovice: Noha J. - Střelec T., Remeš M. (67. Lahodný M.), Polášek R., Petřek V., Lahodný J. (85. Brim M.), Kučera M., David T., Černý L., Brim O. (73. Abrhám F.), Baný J.
Trenér: Dušan Klvaňa.
Hned ve druhé minutě hosté aktivně. Po centru hlavičkoval Petřek nad horní tyč. O čtyři minuty později mohli skórovat domácí, Zimčík prokličkoval obranou, jeho střela však skončila mimo. Ve 12. minutě hosté opět zahrozili, Polášek nastřelil Báchanovu tyč. Za tři minuty šli domácí do vedení, když autorem branky byl Nožička, který prostřelil vše, co mu stálo v cestě. Téměř do konce poločasu byli domácí lepším týmem, ale ve 41. minutě utekl obraně Tomáš Střelec, který byl faulován, penaltu se štěstím poroměnil Radim Polášek. V druhé půli Kunovice zvýšily obrátky, ale jejich střelám chyběly centimetry, proto se už výsledek neměnil. V 90. minutě fauloval zbytečně na půlce Jaroslav Baný a byl vyloučen, domácí byli za bod rádi, remízu si za bojovnost zasloužili.
Nejlepší hráči: Jaroslav Nožička - Radim Polášek

Huštěnovice - Korytná 4:0 (2:0)
Branky: 26., 82. Puškáč L., 41. Zlámalík R., 70. Umlauf M.
Diváci: 50.
Rozhodčí: Tomáš Polášek - Pavel Čechmánek (laik), Josef Flasar (laik).
Huštěnovice: Kulhavý D. - Zlámalík R. (80. Řehůřek J.), Vaverka A., Umlauf M., Střítecký M. (70. Hruboš Z.), Silný F., Puškáč L. (84. Silný J.), Petrželka J., Malenovský P., Černý P., Adamík O.
Trenér: Pavel Černý.
Korytná: Máčalík Š. - Vacula J., Suchý R., Popelka P., Navláčil O., Medůsek M., Málek M., Máčalík M., Kalavský L., Bublík I., Flasar B. (80. Persona P.).
Trenér: Michal Málek.
V úvodu byla hra vyrovnaná, ale od druhé půlky prvního poločasu začali domácí dominovat. Ve 26. minutě dorážel z malého vápna míč za Máčalíkova záda Puškáč - 1:0. Čtyři minuty před půlí při zpětném míči nastřelil hostující gólman atakujícího Zlámalíka a od něj míč putoval do branky - 2:0. Druhá půle patřila již celá domácím, drželi hodně míč a spalovali jednu šanci za druhou. V 70. minutě utekl Umlauf a střelou k tyči zvýšil na 3:0. Tečku za zápasem udělal v 80. minutě opět Puškáč, který napálil míč pod Máčalíkovo břevno a stanovil tak konečný a zasloužený výsledek na 4:0 pro domácí.
Nejlepší hráči: David Kulhavý - Roman Suchý

Jarošov - Kněžpole B 1:4 (0:2)
Branky: 65. Kováč Pe. - 19. vlastní, 21. Hruboš P., 54. Kašný R., 85. Palčík R.
ŽK: 17. Mikulka P., 56. Kolaja L. - 13. Kašný P.
Diváci: 222.
Rozhodčí: Lukáš Mikulka - Jiří Chmela, Petr Hamelík (laik).
Jarošov: Gajarský M. - Omelka M. (50. Vyorálek J.), Mikulka P., Kryštof J. (86. Malina J.), Kováč Pe., Kováč Pa., Kolaja L., Kaštánek M., Kamočai L., Jančík V. (65. Sedláček V.), Bartoň P.
Trenér: Radek Vyoral.
Kněžpole B: Hančík F. - Varga R., Řezníček M., Palčík R., Kozelek M., Kašný R., Kašný P., Hruboš P., Hruboš L., Flíbor T., Brázdil O. (85. Brázdil J.).
Trenér: Martin Haša.
V sousedském derby se hrálo vyrovnané utkání, ale bylo to Kněžpole, které si odvezlo body domů. V 19. minutě se domácí Kolaja nedohodl s golmanem a hlavičkou zavěsil vlastní branku.  O dvě minuty později hosté zvýšili na 0:2, když se Hruboš trefil z velkého vápna k pravé tyči. V 36. minutě Kašný R. orazítkoval z 20 metrů levou tyč. V druhém poločase chtěli domácí udělat něco s výsledkem, ale první kdo dal branku byl hostující Kašný, který z velkého vápna rozvolnil síť na 0:3. V 65. minutě se z půli hřiště uvolnil Kováč a dělovkou z 23 metrů snížil na 1:3. V 80. minutě mohl snížit střídající Sedláček, ale Hančík šikovně jeho šanci konečky prstů zlikvidoval. V 85. minutě rozhodl utkání Palčík R., když z 28 metrů trefil krásnou střelu k pravé tyči a odvezl vítězství do Knežpole.
Nejlepší hráči: Marek Kaštánek - Filip Hančík

Pitín - St. Město 3:2 (1:0)
Branky: 9. (p) Bureš M., 66. Struhař P., 89. Maňas M. - 57. Trubačík M., 62. Svoboda O.
ŽK: 73. Trllo Z. - 67. Smělík M.
Rozhodčí: Tomáš Tureček - Jiří Stuchlík (laik), Pavel Berčík (laik).
Pitín: Škovran P. - Urbánek P., Trllo Z., Struhař P. (86. Voda M.), Salvet L., Martínek V., Lukáš D., Krahula L., Kozubík A., Bureš M., Berčík P. II (70. Maňas M.).
Trenér: David Lukáš.
St. Město: Trubačík L. - Žajdlík J., Trubačík M. (89. Sháněl R.), Trávník R., Šopík R. (90. Vlček P.), Svoboda O., Smělík M., Klůs J. (80. Hastík R.), Hastík O., Grebeň M., Daťko J.
Trenér: Milan Višenka.
Hned od začátku se ujali domácí vedení, když v 9. minutě střílel přesně z pokutového kopu Bureš M. Do druhého poločasu nastoupila obě mužstva ve stejném tempu. a v 57. minutě se dostal ke slovu Trubačík, utekl po pravé straně a srovnal na 1:1. O pár minut později se nejlepší hráč hostů Svoboda dostal k odraženému míči po střele Klůse a strhl vedení na  stranu hostí - 1:2. O čtyři minuty později srovnal Struhař po pěkné kombinační akci na 2:2. V 85. Lukáš nádhernou střelou orazítkoval branku a když se zdálo že utkání skončí remízou tak v 89. minutě domácí gólman udělal výkop a střídající Maňas po hrubé chybě obrany hostů dal utkání na konecnách 3:2
Nejlepší hráči: Libor Krahula - Oldřich Svoboda

Tupesy - Strání B 4:0 (1:0)
Branky: 53., 56. Bergauer M., 15. Burda T., 67. Hruška J.
Diváci: 50.
Rozhodčí: Štěpán Martykán - Ondřej Šimek (laik), Jiří Komínek (laik).
Tupesy: Polášek J. - Vávra O. (63. Madzia D.), Šmatelka J. (72. Vaculík L.), Molek S., Maňásek M., Hruška J., Gejdoš J., Drška M., Bureš R. (68. Mikula F.), Burda T., Bergauer M.
Trenér: Antonín Šimon.
Strání B: Láska T. - Zderčík A. (46. Popelka V.), Smetana D., Popelka L., Popelka J., Nuzík P., Motola J., Houšť V., Děcký R., Bušo M., Adámek T.
Trenér: Václav Popelka.
V Tupesích se hrál v první půli fotbal spíše pomalejšího tempa a bez šancí. Pouze v 15. minutě kopali domácí z rohu pokutového území Gejdošem, na jeho centr si naběhl Burda a vstřelil 1. branku utkání. Do konce poločasu se hrálo už je mezi šestnáctkami a bez výrazných šancí. Ve druhém pološase se do hry s chutí pustili domácí. V 53. minutě Vávra využil chybu v obraně hostů, přihrál míč Bergauerovi a ten dal na 2:0. V 56. minutě se po oblehání branky hostí dostal k míči opět Bergauer a vsítil třetí gól. V 67. minutě Vávra O. uvolnil Hrušku a ten vsítil čtvrtý a taky poslední gól domácích. Hosté měli několik šancí, ale střelecky se ani u jedné neprosadili. Domácí zvítězili zaslouženě.
Nejlepší hráči: Ondřej Vávra - Libor Popelka