Bánov poznal nešťastnou třináctku

Slovácko Sport 08 / 05 / 2014

Okresní přebor 20. kolo

Hluk B - Mařatice 4:2 (1:0)
Branky: 9. Miroš J., 73. Chytil M., 74. Janča P., 78. Jurčík D. - 55. Širůčka M., 85. Šenk P.
Rozhodčí: Pavel Řihák - Karel Vaculík (laik), Luboš Bartoš (laik).
Hluk B: Hubený M. - Tinka T., Miroš J., Minařík M. (78. Tinka Z.), Loutocký E. (60. Chytil M.), Jurčík D. (81. Gagai L.), Janča P., Chytil R., Dufka J., Bachánek O., Šimčík J.
Trenér: Vlastimil Marek.
Mařatice: Matoušek O. - Vyorálek D., Tyl V., Širůčka M., Šenk P., Mrva M., Michalec T., Kroča M., Janků A., Dočkal O., Daněk R.
Trenér: Václav Chvojka.
V 9. minutě domácí zahráli rychlý protiútok a Miroš za pomocí pravé tyče otevřel skóre - 1:0. Ve 20. minutě po trestném kopu Šimčík hlavou mířil těsně vedle. Ve 25. minutě se Širůčka dostal sám před Hubeného, ale branku netrefil. Ve 37. minutě se podařilo hostům Hubeného překonat, ale domácí zadáci vykopli míč z brankové čáry. V 50. minutě trefil  Širůčka tyč a v 55. minutě po rychlém protiútoku srovnal na 1:1. V 73. minutě se hostující obránce nedohodl se svým brankářem a Marek Chytil upravil na 2:1. V 74. minutě po rychlém protiútoku domácí Janča zvyšoval do prázdné branky na 3:1. V 78. minutě se míč odrazil před pokutové území a Jurčík prostřelil vše co mu stálo v cestě - 4:1. V 85. minutě po rohovém kopu hlavou upravil na konečných 4:2 Šenk.
Nejlepší hráči: Robin Chytil - Vlastimil Tyl

Košíky - Šumice 2:2 (1:0)
Branky: 32., 57. Přílučík M. - 64. vlastní, 76. Mach M.
ŽK: 83. Poháněl J. - 32. Kelíšek M., 75. Machálek P.
Rozhodčí: Pavel Řihák - Josef Fedor (laik), Josef Pančocha (laik).
Košíky: Ondruch A. - Večeřa T., Šlechta Z., Přílučík M., Pól R., Poháněl K., Poháněl J., Ovsík M., Ovsík J., Kaštánek J. (29. Mucha P.), Bémer Z.
Trenér: neuveden.
Šumice: Šidlo M. - Žampach V. (90. Kreisel J.), Žampach Jos., Žampach Jan, Vykydal M. (87. Janíček J.), Šojdr R., Pilka I., Mach M., Kunovský R., Kelíšek M. (46. Machálek P.), Kandrnál M.
Trenér: Josef Janíček.
Od úvodního hvizdu se hrál opatrný fotbal mezi šestnáctkami. Postupem času byli fotbalovější hosté, ale vážnou šanci si nevypracovali. Až ve 32. minutě domácí zahrávali trestný kop z 20 metrů a Přílučík střelou k levé tyči otevřel skóre. Hosté mohli srovnat ve 40. minutě, ale Vykydal zblízka Ondrucha nepřekonal. Druhý poločas začal drtivým náporem hostů, ale domácí obrana pracovala bez chyb. V největším náporu Šumic si naběhl Přílučík a zvyšoval na 2:0. V 64. minutě hosté zahrávali trestný kop a domácí si srazili míč do vlastní branky. V 76. minutě si za domácí obranu zaběhl Mach a srovnal na 2:2. V závěru utkání si obě mužstva vytvořila několik šancí, ale utkání skončilo spravedlivou remízou.
Nejlepší hráči: Marek Přílučík - Radim Kunovský

Nezdenice - Jarošov 2:0 (2:0)
Branky: 28. Holík L., 35. Voda M.
ŽK: 26. Voda M. - 48. Zedek J., 68. Omelka Marek
ČK: 42. Valter L. (Nezdenice).
Diváci: 70.
Rozhodčí: Volodymyr Korolovych - Kateřina Součková, Josef Přerovský.
Nezdenice: Juriga M. - Zýka J. (69. Kandrnál P.), Voda M., Valter L., Uličník J., Sviták P. (84. Gabrhel R.), Martinec R. (89. Jančařík J.), Kolínek L., Kociňák J., Holík L.
Trenér: Lubomír Valtr.
Jarošov: Gajarský M. - Zedek J., Šipka J., Staroba R., Omelka Martin (62. Jančík M.), Omelka Marek, Mikulka P. (18. Kolaja L., 87. Slezák T.), Malina L., Kaštánek M., Bobčík P., Blaha D. (75. Vaculík L.).
Trenér: Radek Vyoral.
V úvodu utkání bylo na obou stranách plno šancí, ale ani jedno z mužstev se nedokázalo střelecky prosadit. Ve 26. minutě domácí rozehráli pěknou akci, kdy Sviták potáhl míč k lajně a přihrál Holíkovi, který se nemýlil a poslal míč do branky - 1:0. Domácím se podařilo brzy vstřelit i druhou branku, když se ve 35. minutě po centru Valtera nejlépe zorientoval Voda a hlavičkou umístil míč do brány. Ve 42. minutě byl Valter vyloučen za kritiku hlavního rozhodčího, čehož ale hosté nedokázali do poločasu využít a do kabin se šlo za stavu 2:0. Do druhého poločasu vstoupili lépe hosté, ale nedokázali se prosadit. Postupem času si i domácí začali vypracovávat šance, ale žádná z nich neskončila brankou. Domácí i v oslabeném počtu uhájili skóre 2:0 a zaslouženě zvítězili.
Nejlepší hráči: Michal Voda - Jakub Zedek

Slavkov - Buchlovice 0:0

ŽK: 46. Polášek B., 89. Mančík M. - 4. Kristýnek R., 75. Kořínek M.
Rozhodčí: Lukáš Libosvár - Tomáš Tureček, Tomáš Mlček.
Slavkov: Pochylý P. - Švardala L., Stojaspal R., Polášek B., Plšek J., Peter O. (86. Švardala Z.), Kovačovič M. (83. Mančík M.), Jankůj M., Chovanec M., Halík J., Habarta J.
Trenér: Karel Kopeček.
Buchlovice: Valeš P. - Tomešek Z., Procházka J. (77. Jurča A.), Mrkus J., Mikula J., Křiva D., Kristýnek R., Kořínek M., Hostínek D., Dvořák J. (46. Belant T.), Belant L.
Trenér: Josef Křiva.
Více ze hry měl hostující tým z Buchlovic, ovšem vyložené šance si vypracovali v prvním poločase pouze domácí. Ve 26. minutě se dostal do vápna Ondřej Peter ovšem svojí hlavičkou mířil nad. Ve 33. minutě se vytáhl hostující gólman Valeš, když chytil dalekonosnou střelu. Ve druhém poločase se ve vyložené šanci v 66. minutě objevil Bronislav Polášek, který jednoduše unikl, ale mířil nad. Hosté zahrozili o dvě minuty později, když střela zpoza šestnáctky trefila tyč. Největší šance hostů vznikla v 73. minutě, když vystřelil Jan Procházka, Pochylý vyrazil míč pouze před sebe a Mikula následně přestřelil branku.
Nejlepší hráči: Jaroslav Habarta - David Křiva

Slovácko C - Drslavice 0:3 (0:2)
Branky: 37. (p) Kňazeje T., 40. Pijáček L., 48. Vystrčil M.
ŽK: 36. Huráb J., 65. Bučák M. - 64. Kňazeje T., 71. Vystrčil M., 76. Sehnal J.
Rozhodčí: Jiří Dolinský - Čeněk Muler (laik), Jan Javor (laik).
Slovácko C: Hodan Š. (79. Zemánek J.) - Žůrek A. (72. Salajka L.), Šišák V., Remeš M., Králík V., Huráb J., David T., Bučák M., Blažek T. (51. Heger D.), Balaštík A., Abrhám F.
Trenér: Ladislav Pochylý.
Drslavice: Kočica J. - Vystrčil M., Vidrman T., Věrný R., Vacula P., Šobáň J., Pijáček L., Orlovský M., Machálek I. (55. Sehnal J.), Kňazeje T., Hroch V.
Trenér: Přemysl Přecechtěl.
Utkání začalo ve vysokém tempu, útok střídal útok a z počátku byla hra vyrovnaná. Až v 36. minutě zahrál v pokutovém území domácí Huráb rukou, následoval pokutový kop, který proměnil Kňazeje - 0:1. Hned o 3 minuty později unikl po pravém křídle hostující Pijáček a přízemní střelou zvýšil na 0:2. Za tohoto stavu se šlo i do kabin. Do druhého poločasu nastoupili domácí poněkud odevzdaně, což hned v 48. minutě potrestal Vystrčil - 0:3. V tu chvíli bylo po zápase a utkání se již jen dohrálo.
Nejlepší hráči: Adam Balaštík - Lukáš Pijáček

St. Město - Bánov 13:1 (7:0)
Branky: 11. (p), 22., 27. Vlček P., 37., 43. Hastík O., 61., 84. Hastík R., 23. Juráň R., 41. Smělík M., 49. Trubačík V., 52. Svoboda O., 70. Trubačík M., 74. Doseděl K. - 82. Bulejko P.
ŽK: 48. Kotil R., 63. Mahdal L. (Bánov).
Diváci: 85.
Rozhodčí: Miroslav Strapina - Jiří Stuchlík (laik), Pavel Šupina (laik).
St. Město: Adamík T. - Vlček P. (53. Hastík R.), Trubačík V., Šopík R. (46. Žajdlík J.), Svoboda O., Smělík M., Kovács T., Juráň R. (46. Trubačík M.), Hastík O., Doseděl K., Daťko J.
Trenér: Roman Haša.
Bánov: Franc P. - Velecký R., Suchánek P., Polák V., Petrůj L. (66. Šopík R.), Mahdalíček P., Mahdal L., Kotil R., Gorčík L., Dalajka M., Bulejko P.
Trenér: Břetislav Polanský.
V 11. minutě si postavil míč na značku penalty Vlček a poslal domácí do vedení. Tentýž hráč zvyšoval ve 22. minutě na 2:0. Ve 23. minutě po špatném rozehrání hostů se míče zmocnil Juráň a zvýšil na 3:0. O 4 minuty později zvyšoval Vlček na 4:0 a završil hattrick. Domácí byli při chuti a Hastík zvyšoval na - 5:0. Smělík ve 41. minutě zvýšil na 6:0. Dvě minuty před koncem prvního poločasu Hastík zvýšil na 7:0. Ve druhém poločase domácí pokračovali v kanonádě a ve 49. minutě zvýšil Trubačík. V 52. minutě zvyšoval už na 9:0 Svoboda. V 61. minutě zvyšoval Hastík na 10:0. O 5 minut později domácí zvyšovali na 11:0 po zásluze Trubačíka. Po krásném úniku Doseděl upravil na 12:0. Hosté vstřelili čestný gól v 82. minutě zásluhou Bulejka. V 84. minutě Hastík zvyšoval na konečných - 13:1.
Nejlepší hráči: Milan Smělík - Petr Mahdalíček

Traplice - Kudlovice 2:3 (0:1)
Branky: 61. Trávníček V., 69. Bemer Z. - 39. Mikulík L., 56. Maňásek M., 90. Koutník P.
ŽK: 74. Mikulík L. (Kudlovice).
Diváci: 250.
Rozhodčí: Štěpán Martykán - Roman Obdržálek (laik), Antonín Rožek (laik).
Traplice: Konečný M. - Trávníček V., Říha D., Růžička J. ml. (87. Gerši M.), Polách O., Kotyza R., Kolínský T., Huťka L., Gelien R., Čevela O. (33. Pekárek R.), Bemer Z.
Trenér: Ladislav Blecha.
Kudlovice: Straka P. - Štulíř M. (77. Olah L.), Mikulík L., Maňásek M., Koutník P., Chmelař P., Hruška M. (89. Kraváček L.), Dujka J. (46. Bednařík M.), Bořuta T., Bohun P., Bělíček K.
Trenér: Petr Ježek st.
Derby začalo oboustranně opatrně, ani jedno mužstvo nechtělo udělat žádnou chybu. Prvních 30 minut se hrálo ve středu hřiště. Domácí měli v 35. minutě měli šanci ke vstřelení branky, když z trestného kopu Trávníček těsně minul bránu. V 39. minutě se hosté po centru ujali vedení, když hlavou Mikulík vstřelil první branku - 0:1. V 56. minutě vstřelili hosté druhou branku, hlavou skóroval Maňásek - 0:2. Poté hosté přestali hrát a domácí toho využili. V 61. minutě snížil z trestného kopu Trávníček na 1:2. V 69. minutě Bemer vyrovnal na 2:2. Hostům se v nastaveném čase 90+2 podařilo otočit skóre na svoji stranu Koutníkem - 2:3.
Nejlepší hráči: Václav Trávníček - Milan Maňásek