Bartoňová až v rozstřelu

Bartoňová až v rozstřelu
Foto: ilustrační foto
Slovácko Sport 11 / 06 / 2024

Až v předposledním kole jarní části COOP Jednota Slovácká 7 došlo na tipovací rozstřel. Nejblíže k počtu branek kanonýra okresního přeboru byla z trojlístku dvanáctibodových tipérů Libuše Bartoňová z Buchlovic, na kterou v recepci DOBRÉHO DNE čeká dárkový poukaz v hodnotě 500 Kč. Za něj si v síti prodejen COOP Jednota Uh. Ostroh nakoupí ze široké nabídky čerstvých potravin a nepotravinářského zboží.

12 J. Mazůrek (Kunovice, tip: 13), L. Bartoňová (Buchlovice, tip: 15), V. Hruboš (Břestek, tip: 27).
Správná odpověď byla 19 branek - kanonýr Dvouletý, Nedakonice
11 V. Volčík (UH).
10 Š. Kret (Dolní Němčí), V. Kadlčíková (Popovice), V. Remeš (Kněžpole), J. Medek (Topolná), M. Bartošík (UH).
9 J. Hřib (Šumice), Z. Mahdalík (Korytná), J. Matulka (UH), M. Jančová (Dolní Němčí), Z. Bělovský (Kněžpole), J. Doležal (UH), J. Horký (Nedakonice).
8 F. Rýc (Svárov), M. Doležalová (UH), M. Dvořáček (Huštěnovice), L. Kocábová (Nedachlebice), A. Pauřík (Kněžpole), A. Krpal (Stříbrnice), A. Bánovský (Kněžpole), J. Schneider (UH), M. Rozsypálek (Jarošov), L. Lekeš (Bánov), K. Blaha (Huštěnovice), F. Kozelek (Topolná), J. Šurmánek (UH), A. Kolaja (Svárov), M. Jakšík (Nedachlebice), F. Kocáb (Nedachlebice).
7 M. Kundera (STM), D. Adamek (UH), A. Janošek (Kudlovice), I. Kučík (Jankovice), K. Garžík (UH), V. Popelka (Strání), R. Holásek (UH), J. Procházka (Tupesy), P. Ševčík (UB), L. Fiala (UH), H. Janíková (Strání), Z. Rýc (Svárov)
6 V. Marášek (Nedachlebice), L. Hanáček (UB), L. Kalinová (UB), M. Šurmánek (Jarošov), O. Lekeš (Babice), R. Marčík (Dol. Němčí), P. Večeřa (UH).
5 M. Kotásková (UH), S. Soukup (Nedachlebice), F. Piňos (Hluk), J. Čech (UH), M. Smělík (Kudlovice), V. Remeš (Kněžpole), M. Schön (Mistřice), L. Kalina (UB).
4 J. Ježková (Dolní Němčí).
2 D. Marášek (Nedachlebice).

Bodový stav soutěžících po dvanáctém kole

101 J. Medek (Topolná).
100 A. Pauřík (Kněžpole).
96 I. Kučík (Jankovice).
95 J. Doležal (UH), M. Rozsypálek (Jarošov), A. Kolaja (Svárov).
94 V. Hruboš (Břestek).
93 J. Horký (Nedakonice).
90 M. Kotásková (UH), K. Blaha (Huštěnovice).
89 Z. Mahdalík (Korytná).
88 J. Hřib (Šumice).
87 K. Garžík (UH), M. Šurmánek (Jarošov).
86 Z. Rýc (Svárov), L. Kalinová (UB).
84 Z. Bělovský (Kněžpole), J. Schneider (UH), P. Večeřa (UH).
83 J. Šurmánek (UH), L. Kalina (UB), V. Marášek (Nedachlebice), V. Remeš (Kněžpole), F. Kozelek (Topolná).
81 V. Kadlčíková (Popovice), M. Doležalová (UH), J. Procházka (Tupesy).
80 M. Jakšík (Nedachlebice).
79 F. Piňos (Hluk), L. Fiala (UH), J. Matulka (UH).
77 P. Ševčík (UB), L. Kocábová (Nedachlebice).
76 F. Kocáb (Nedachlebice), M. Schön (Mistřice).
75 V. Volčík (UH), R. Holásek (UH), F. Rýc (Svárov).
74 S. Soukup (Nedachlebice), M. Kundera (STM).
73 L. Lekeš (Bánov).
72 V. Popelka (Strání), D. Marášek (Nedachlebice).
71 J. Mazůrek (Kunovice), M. Smělík (Kudlovice).
70 A. Krpal (Stříbrnice).
69 M. Dvořáček (Huštěnovice).
67 L. Bartoňová (Buchlovice), J. Čech (UH).
66 M. Bartošík (UH).
65 L. Hanáček (UB).
63 H. Janíková (Strání).
61 M. Jančová (Dolní Němčí).
60 Š. Kret (Dolní Němčí).
55 D. Adamek (UH), A. Bánovský (Kněžpole).
52 A. Janošek (Kudlovice).
51 O. Lekeš (Babice), K. Taťák (UH).
45 A. Trávníčková (Traplice), J. Ježková (Dolní Němčí).
37 V. Remeš (Kněžpole), P. Horký (Polešovice).
25 R. Marčík (Dol. Němčí).
23 O. Bláha (Mistřice).
18 M. Martykán (UH).
15 V. Jahoda (Nivnice).
14 T. Doležal (UH).
10 Z. Žiška (Traplice).
7 L. Mitáček (UH).
6 O. Adamík (Huštěnovice), V. Vlk (Jalubí), J. Kazík (Sušice).
4 J. Kníchal (Nedachlebice), J. Hoferek (Nedachlebice).
2 A. Bánovský (Kněžpole), F. Rožnovský (Nedachlebice).

Tagy článku

TOPlist